mariuszgorka

Mariusz G G itibaren Sukarauli, Uttar Pradesh 274401, Hindistan itibaren Sukarauli, Uttar Pradesh 274401, Hindistan

Okuyucu Mariusz G G itibaren Sukarauli, Uttar Pradesh 274401, Hindistan

Mariusz G G itibaren Sukarauli, Uttar Pradesh 274401, Hindistan

mariuszgorka

Bu, Demir'in bittiği yeri alır. Demek istediğim tam olarak Demir bitti. Kitap ve sürpriz başlatmak için harika bir yoldur. Sadece aylar sonra başlayacağını düşündüm. Tüm bunlarla nasıl başa çıktığını seviyorum. Bu hikayeyi beğendim. Özellikle Chad. Şimdi bunların 4'ünü arka arkaya okudum ve şimdi son ikisini almak için beklemek zorundayım. Bekleyemem ve bugün daha sonra mağazayı deneyeceğim.

mariuszgorka

Bu kitaba sessiz bir Pazar sabahı başlasaydım, hepsini tek bir oturuşta okurdum; çayım yanımda oturuyor, unutulmuş. Sadece "Tüm Hayvanları Adlandır" ı koymak istemedim ve her fırsatım olduğunda tekrar almak için sabırsızlanıyordum. "Tüm Hayvanlara Ad Verin", çok yönlü bir kurgu gibi okunan bir anıdır. Karakterler canlı bir şekilde anlatılıyor ve şimdi kitabı bitirdiğim için onları özlüyorum. Çok iyi yazılmış sahneler vardı, duvarda bir sinek olabilirdi, gizlice hepsini benden önce oynarken izledim. Anı olduğunu bilerek, Alison'ın hayatı için hala korktuğum bazı durumlar vardı. Bu kadar iyi yazılmıştı; beni o kadar çok çekti ki, yazarın okuduğunuz kişi olduğunu unutmak kolaydı. Arkada, şimdi nasıl çalıştığını anlatan röportajı olan, Terry ile konuştuğundan beri Roy'un günlük düşüncelerinde olduğunu, babasının kitabı yayınlanmadan hemen önce okuması gereken bir kopyasını satın alabilecek kadar şanslıydım. ve kitabın şimdi bulunduğu yere ulaşmadan önce on sekiz farklı versiyonu vardı. Bu kitap, onları taşımak için bir şey isteyen okuyuculara tavsiye ederim.

mariuszgorka

Ne büyük bir hayal kırıklığı ... Son iki büyük Lecter kitabından sonra, bu Harris'in sadece hayranlarını ve Lecter'in nasıl ortaya çıktığını merak edenleri yazmak için yazmak zorunda hissettiği bir roman olarak ortaya çıktı. Lecter'i [hapishane hücresi] ortamından çıkarmayı ve dünyayı kaybetmesine izin vermenin tamamen iklim karşıtı olduğunu düşündüm. Oldukça ürkütücü ve sadistti, ama hepsi bir sonun tek bir hayal kırıklığına dönüştü ve beni "Kuzular Sessizliği" kahramanı Clarice Starling'in sonucuyla oldukça sinirli hale getirdi.

mariuszgorka

A great book about boys growing up, reminds me of movie "Stand By Me". Very suspenseful, amusing, imaginative. Loved it

mariuszgorka

what the bleep! sigh. stop talking, start sighing sigh. Raquel sighing the whole time sigh. there aren't even that many kinds of sighs sigh. does this book involve anything other than sighing sigh. how can you tell which sigh is what sigh? sigh. trying to sigh more than a hundred different ways sigh. Evie sigh. Typical blonde bimbo sigh, "like oh-my-bleep" sigh. She doesn't even seem like she's 16 the way she carries on sigh. With the sarcasm added to her personality it doesn't seem to fit who she is sigh. Yes the story was interesting at times sigh. is this getting bleep annoying yet? sigh. would you be able to understand everything I say? sigh. another for good measure sigh. bleep sigh.

mariuszgorka

Honestly what can anyone say about this book that hasn't already been said by someone else, not the least of which is the writing itself. What should have been stagnant, limp-wristed journalism's death-knell is instead now just a livid, fevered, vitriolic and sadly poetic look back on the crushing tide that swept away the 60's and its version of the American Dream.

mariuszgorka

Started well, but the ending was just meh.