cruschiform

Cruschiform itibaren East Row, Sandsend, Whitby, North Yorkshire YO21 3SU, İngiltere itibaren East Row, Sandsend, Whitby, North Yorkshire YO21 3SU, İngiltere

Okuyucu Cruschiform itibaren East Row, Sandsend, Whitby, North Yorkshire YO21 3SU, İngiltere

Cruschiform itibaren East Row, Sandsend, Whitby, North Yorkshire YO21 3SU, İngiltere

cruschiform

Bu yüzden 4 yıldız veriyorum çünkü içinde Roland hakkında bir hikaye vardı, ama bunun dışında, kitap biraz uysaldı ve bazı sonlar acele veya tam görünmüyordu. Stephen'ın bize onun cehennem versiyonu olduğunu söylediği hikayeyi beğendim, bu benim için Karanlık Kule gibi iyi bir hikayeydi. 1408 için okudum, hikaye o kadar iyi değildi, umarım film daha iyidir!

cruschiform

Daha önce Lehane tarafından hiçbir şey okumadım, ne olacağını emin değildim. Ancak korkarım beklentilerim çok yüksekti. Roman, psikolojik bir gerilim ve bulmacalarla dolu bir dedektif gizemi arasında değişiyordu. İlgi çekici bir diyalog ve sevimli karakterlerle oldukça hızlı bir şekilde okundu. Ancak, kitabın yaklaşık yarısında, sonu bulduğumu düşündüm. Yanlış olduğumu ve yazar tarafından okuyucular için hazırlanmış bir tuzağa düşmüş olduğumu umuyordum. Kırmızı bir ringa balığı için dua ettim. Maalesef doğru tahmin ettim. Benim tek tavsiyem, eğer bu kitabı okumakla ilgileniyorsanız, özetini okumayın, bulmacalar hakkında çok fazla düşünmeye çalışmayın ve olabildiğince çabuk okuyun. Belki de bu şekilde Lehane sizin için harap etmeden sonuna kadar gidebilirsiniz.

cruschiform

Wells'in daha az bilinen eserlerinden biri, dünyanın en büyük yazarlarından birinin sosyo-politik yorumundan hoşlananlar için okunmaya değer. İlgilenenler için kamu malıdır ... iyi şeyler!

cruschiform

Bay Funny, Bay Men kitaplarının daha gerçeküstü olanlarından biridir. Bay Funny çok garip bir hayat yaşıyor. Onun evi bir çaydanlık. Kahvaltıda kızarmış ekmek içer ve bir ayakkabının içinde dolaşır. Bay Men kitaplarının çoğunda olduğu gibi, hikaye bir gün boyunca kahvaltıyla başlayıp bir gün boyunca, genellikle kasabaya bir gezi ile Bay Funny'ı takip eder. Bay Funny, soğuk algınlığı çeken bir grup hayvanı eğlendirmek için hizmete çağrıldığı hayvanat bahçesine gider. Kitap burada parçalanıyor. Bay Funny görünüşe göre çok eğlenceli bir adam, ama onun masallarından, onu kafamda daha komik olarak nitelendirirdim. Görünüşe göre çok komik olan yüzleri çekerek hayvanları eğlendiriyor ve herkes kendini aptalca gülüyor. Ne yazık ki ne metin ne de resimler, yüzünde kendiliğinden kahkahalara neden olacak kadar komik olan şeyleri yakalayamıyor, ancak görünüşe göre fil, aslan, ayı ve zürafanın neşelenmesi için gerekli olan şey bu değil.

cruschiform

Şu anda bu kitapla kalmaya çalışıyoruz. Şimdiye kadar bir hayal kırıklığı bu yüzden en azından ne olduğunu bulmak için acele ediyorum. Her ne kadar kütüphaneden bir e-kitap olsa da, bitirmeden önce süresi dolabilir! büyük kayıp yok ..

cruschiform

Bu inanılmaz bir kavram ve ben çok kazdım. Zombi kafamı mutlu dansa takıntı haline getiren parçalar var. Ne yazık ki, bu kitabın daha iyi bir editöre ihtiyacı var. Perspektif anahtarları titrekti, yazarın yapmaya çalıştığı şeyi aldım, ancak bu değişimleri kabul edilebilir kılan R ve Perry'nin aktarılma şekli arasında kesin bir fark yoktu. Anladım ki, aynı kişiyle birleşiyorlar ve benzer olmaları gerekiyordu ve R'nin kafası karışması gerekiyordu, ama hepsi aynı şekilde özensizdi. Ve diyaloğa 'vb.' Koymak, karakterin bir duş olması ve aslında ET C diyebileceği gerçeğiyle açıklanabilir, ancak bunun sadece yazarın deneyimsizliğinin ve editörün işini yapamamasının bir anlatımı olduğunu düşündüm. R parlak bir karakter, yazarın açıkça çok zaman geçirdiği karakter, onu tamamen anladım ve 'um, ne?' Yoktu. onunla anlar. Diğer karakterler kısalır, Julie ve Perry'nin atıldığı ve düşünülmediği ve yeniden düşünülmediği hissedilir. Güçsüz. Sonunda, eşyalarını internette bulan ve onu bir kitap yazmaya ikna eden herkese bir teşekkür var, kısa hikayeler mi yoksa bu romandan daha iyi ne olursa olsun tahmin ediyorum. Belki de bunun için yeterince zaman harcamamış. Bir başyapıt olabilirdi, bu parlak bir kavram. Keşke önce düşünseydim. Kıyametin tüm olası nedenlerinden, zombiler benim favorim. Belki çok fazla zombi filmi izledim, belki 'yürüyen ölülere çok aşığım. R'nin zombi olayının neden gerçekleştiğine dair düşüncesi bana çok mantıklı geliyor, sonuna doğru sadece bir paragraftan ziyade biraz daha etli olabilirdi. Tamam, şimdi ayırıyorum bunu durduracağım. Bu kitabı tavsiye ederim. Yazının sizi düzenli olarak kızdırmamasını beklemeyin.

cruschiform

Romantizm ve tarifler - harika bir kombinasyon!