colormesync

Bri B B itibaren Kalus'kyi district, Ivano-Frankivs'ka oblast, Ukrayna itibaren Kalus'kyi district, Ivano-Frankivs'ka oblast, Ukrayna

Okuyucu Bri B B itibaren Kalus'kyi district, Ivano-Frankivs'ka oblast, Ukrayna

Bri B B itibaren Kalus'kyi district, Ivano-Frankivs'ka oblast, Ukrayna

colormesync

Banyo okuma, Bernhard tarzı

colormesync

Harika kitap!! gerçekten komik!!! komşularıyla tanışmak istiyorum!

colormesync

Aynı yazarın yazdığı "Salamis Askerleri", hayatımda okuduğum en iyi 3 kitap arasında gerçekten olağanüstü bir kitap. "Işık hızı", aynı şemanın ve daha az ilginç bir konunun tekrarlanması gibi görünüyor. "Askerler ..." İspanyol İç Savaşı hakkındayken, bu durumda karakterler Vietnam Savaşı'nın hayaletiyle karşı karşıya.

colormesync

Bu benim için bir hayal kırıklığıydı. Yazı ... farklıydı. Sanki burada bir motorcu olarak düşünülmeye çalışan ve sözlü olarak derileri ve yamaları falan koyarak bir adammış gibi hissettim, ama tam olarak yapmadı. Onun kelime seçimi garip ve sahte gerçekti ve öyle bir yüzeysellik düzeyinde ki kendimi sonuna yaklaştığım zaman bunun büyük parçalarını atlarken buldum. İlk motorcu, ikinci başka bir meslek olan insanlardan birçok birinci şahıs hesabını okudum ve ancak daha sonra yazmaya geldim ve bu kadar sıkıcı bir şey okumadım. Bağlam, insanlar, koşullar veya sürüşlerinin detayları hakkında neredeyse hiçbir şey söylemiyor. Söylendiğine göre, bunun gerçekten bir gazetecilik hesabı olması gerektiğini düşünmüyorum. Aksine, stil ve formatta, çoğunlukla fotoğraflardan oluşan bir sehpa kitabı. Fikir, sürüş sırasında fotoğrafladığı aynı alanların arial fotoğraflarına sahip olmak ilginç bir fikir. Pek çok fotoğrafçı değilim ve ışığı en iyi şekilde nasıl kullanacağımın en ince noktalarını bilmiyorum, ama fotoğraflar benim için biraz ilginçti. Birçoğu etiketlenmemiştir ve sürüşlerine nasıl bağlandıklarını görmenin bir yolu yoktu. Bu, her yerde ve her zaman çekilmiş fotoğraflar olabilir ve zengin yazma ayrıntıları bağlamı olmadan, aksi takdirde olabilecekleri kadar önemli görünmüyordu. Ve yazıları gibi, kişiliksiz görünüyorlardı. Çok azı insanı içeriyordu ve kendisinin fotoğraflarını içeren hiçbir şey görmedim. Bir resmin bin kelimeye bedel olduğu söylenir, ancak resim bir şekilde deneyime bağlı olmadığı sürece bu benim deneyimim olmadı. Çok kötü ... Gerçekten bu kitabın tadını çıkarmayı umuyordum, ama okurken veya daha sonra onunla hiçbir bağlantı hissetmiyordum.

colormesync

I enjoyed the correct historical facts the book reveals. It is quite interesting the amount of lies that are taught to school aged youth, because America continues to see people such as Christopher Columbus as a hero.

colormesync

Really enjoyed this first book when I read it many years ago. I would recommend it as a one-off only though, as I couldn't stomach any more by halfway thru the third book.

colormesync

a really good book