danielchindris

Daniel Chindris Chindris itibaren Kanda Talla, Uttarakhand 246276, Hindistan itibaren Kanda Talla, Uttarakhand 246276, Hindistan

Okuyucu Daniel Chindris Chindris itibaren Kanda Talla, Uttarakhand 246276, Hindistan

Daniel Chindris Chindris itibaren Kanda Talla, Uttarakhand 246276, Hindistan

danielchindris

Sevgi ve diğer Doğal Afetler bir kitap kulübü için harika bir kitap yapar. Konu kesinlikle sizi konuşturabilecek bir konu, hoş bir konu değil, ama daha az konuşmanıza neden olacak. Eve, ailesinin Şükran günü yemeği sırasında kocasının başka bir kadınla, Laney ile duygusal bir ilişkisi olduğunu keşfeder. Laney çok isterken seks yapmamışlardı. Kocası Jonathan, seksin çok fazla ihanet olacağını düşünüyor. Bu kitap kesinlikle evliliğinizdeki bir durumu nasıl ele alacağınızı ve hissettiğinizi merak ediyor. Kocamdan tamamen memnunum ama hala Havva'nın hissettiği öfkenin bir kısmını hissedebildim. İyi yazılmış bir kitap, ancak Havva'nın tepkilerinden bazılarında aşırıya kaçtığını hissettim. Bu tepkiler bana onun durumunda ne yapacağımı merak etmemi sağladı ve sonra o kadar iyi görünmedi. Sevgi ve Diğer Doğal Afetleri sevdim, ancak bunu sadakatle uğraşan birine tavsiye etmem. Eve çok yakın vurabilir.

danielchindris

Yara bandı yardım etmediğinde bile kötü olduğunu biliyorsun.

danielchindris

Nick Hornby o kadar esprili ve okunması kolay ki, The Believer'daki aylık makalesi uzun zamandır onu satın almamın temel nedeni oldu. Bu kitap, yazar, koca, müzik hayranı, futbol hayranı ve en önemlisi kitap okuyucusu olarak Hornby'nin hayatının dilimlerini sunan bu makalelerin bir koleksiyonunda bir ilktir. Makale, Hornby'nin geçtiğimiz ay okuduğu tüm kitapların, genellikle üç ila on kitabın herhangi bir yerinde ve hatta daha fazla satın aldığı bir özet etrafında yazılmıştır. Makalenin doğası gereği kıvrılma eğilimi var, ancak Hornby o ay onu rahatsız eden bir şeyle uğraştığında her zaman eğlenceli. Kitaplara olan sevgisi, okumak için ne kadar sıkıcı olabileceğine dair büyüleyici şikayetlerle birleştiğinde, okuyucunun üzerinde çalıştığı her türlü uygunsuz işin üstesinden gelmek için yakıt gibidir ve bunun için koleksiyonu hatalarından daha fazlasını yapar.

danielchindris

I found this book slow to get into. I did not like the first couple of chapters that dealt with Laura's parents and their starts. However, about half-way through the book when Laura's information started being discussed I really enjoyed it. While I had read much of the information at other places, I still found it very enjoyable.

danielchindris

I read a persian translation of it.