brwnpaperbag_sb

Sara Barnes Barnes itibaren Halifax, VT, Birleşik Devletler itibaren Halifax, VT, Birleşik Devletler

Okuyucu Sara Barnes Barnes itibaren Halifax, VT, Birleşik Devletler

Sara Barnes Barnes itibaren Halifax, VT, Birleşik Devletler

brwnpaperbag_sb

Bu serinin daha iyi ve daha iyi olması mümkün mü? Ve her hikaye tamamen farklı, orijinal ve sizi Wallflowers'ın harika dünyasına getirmeyi başarıyor. Sebastian'dan hoşlanmayan bu kitabı okuduğumu itiraf edeceğim. Kadınlaştırıcı yolları için değil, sonunda yaptığı işler için Bir Güz Oldu. Onu bu kitap boyunca sevdim ve sonra küçük fantezim düştü. Bu kitaptaki hikayenin sayfadan mükemmel olduğunu düşünmeme rağmen, ona ısınmam biraz zaman aldı. Sevgili Evangeline Jenner biraz güven alır ve Sebastian'dan elbette kolay bir evlilik olarak evlenmesini ister. Ailesinden kurtulmak için evlenmek istiyor ve ölmekte olan babasından alacağı parayı istiyor. Evliliği resmi hale getirmek için onunla sadece bir kez seks yapmayı kabul edecek. Çabucak elope ediyorlar, böylece ailesi onları durduramıyor ve İskoç bir düğüne sahipler. Döndükten sonra Evie, babasını sahip olduğu kulüpten hemen görmek istiyor ve şüphelendiği gibi onu ağır hasta buluyor. Ancak şaşkınlıkla, Sebastian kalmaya ve kulübü yönetmeye karar verir. Onu asla çalışacak insan türü olarak düşünmezdi, ama açıkça bir tutkusu var ve bu konuda iyi. Sebastian'ın değişimini izlemeyi SEVDİM, ya da belki de çok fazla değişiklik değil ama onun nasıl düşündüğünün tamamen doğru olmadığını fark ettim. İnsanları önemsiyor, sevebiliyor, arkadaşlarını besliyor ve hak edenlere saygı duyuyor. Ve her şeyden önce, hayatının geri kalanında Evangeline'den başka kimsenin istemediğini anlıyor. Ve bu onu şaşırtıyor. Bir kadını bir kereden fazla asla yatayamayacağını düşünen ve asla hoş bir kızla birlikte bulunamayacağını düşünen sonsuz erkek fahişe, utangaç Evie için topukların üzerine düştü. Ve hızlı bir notla ... Cam ve Daisy, sadece RAWR! Biraz çalmış o öpücük ayak parmaklarımı kıvırdı ve kitaplarını okumak için sabırsızlanıyorum! Bazen bir kızın gözlüklü rafine bir beyefendi yerine kaba bir çingene ihtiyacı vardır.

brwnpaperbag_sb

Oldukça ilginç bir okuma! Sonunda hayal kırıklığına uğradım, çünkü yerel olarak bir yıl boyunca yediler, ancak o dönemden sonra daha "geleneksel" yemeğe geri döndüler.

brwnpaperbag_sb

ne harika bir grup kısa öykü!

brwnpaperbag_sb

harika bir kitap ... sizi ulus-Hindistan'a yaklaştırıyor AİLE'nin yakın bağı !!!

brwnpaperbag_sb

Annick Swenson Amazon'da bir araştırma istasyonu işletiyor. Son derece bağımsız, araştırmasını finanse eden ilaç şirketini ilerlemesi hakkında bilgilendirmeyi reddetti. Eckman, Amazon'dan geri dönemediğinde ve şirket öldüğü konusunda bilgilendirildiğinde, Dr. Marina Singh ne olduğunu keşfetmeye gönderilir. Buna başlamak için biraz yavaş, güzel yazılmış bir keşif ve kişisel sınırlar hikayesidir. Dr Swenson'un araştırması sonucunda da etik sorular gündeme geliyor.

brwnpaperbag_sb

Sömürge Boston'da "Massachusetts Körfezi Teknolojik Sanatlar Enstitüsü" nü arayan bir adamla başlıyoruz. Analizi kimin icat ettiğine dair anlaşmazlığın son cevabını tahkim etmek için eski bir arkadaş, Doğal bir Filozof arar. Newton veya Leibnitz. Olacak seçkin bilim adamlarının hayatı ve zamanları, Kraliyet Toplumu'ndaki arkadaşları ve tanıdıkları, bu karmaşık kitabın bir konusudur. İngiltere'nin siyasi ve dini tarihi, iç savaş öncesi ve sonrası bir başka; Fransa, İngiltere, Hollanda, İspanya ve Almanca konuşulan devletlerin süregelen dini ve siyasi anlaşmazlıkları da bir başka; ve modern ekonomik sistemin geliştirilmesi de bir başka. Hepsi 1000 sayfalık tarih ve tarihsel kurguda birbirine çok ince bir şekilde dokunmuş, çoğu zaman bunları birbirinden ayıramam. Bunu 2 yıl önce ilk çıktığında okudum. Sonsuza kadar sürdü. Bu kez nişanlandı, daltı ve uçtu ... bu yüzden ilk kez çok zorsa cesaretini kırma. Üçlemenin bir parçası (gitmek için sadece 2000 sayfa!) Ve beklenmedik bir uçurumla bitiyor, bu yüzden hemen Barok Döngüsü, Karışıklık'nın 2. kitabına dalmaya hazır olun. İngilizlerin söyleyemeyeceği gibi, bu bir sökük iplik! Zamansal devam filmi ama Stephenson'un Crytonomicon'una belirsiz bir mantıksal öneme sahip olan bu, bırakılamayan başyapıtın değerli bir halefi.

brwnpaperbag_sb

Like a fantasy-horror cartoon as envisioned by Tim Burton and Dr. Seuss, Beyond the Deepwoods is an entertaining coming-of-age adventure story. Twig, a boy raised among trolls in a forest at the edge of the world, finds himself lost from his adoptive people within the monster-haunted Deepwoods, and a quest for survival becomes in time a search for his origins. It's an episodic book that sometimes drags a little, and which occasionally veers awkwardly between humor and horror, but the sheer inventiveness of Paul Stewart's ideas, enhanced by the bizarre and clever drawings of Chris Riddell, keep the story engaging. I hope to read the sequels.