nevinsdesign

Nevin Bryers Bryers itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Nevin Bryers Bryers itibaren Texas

Nevin Bryers Bryers itibaren Texas

nevinsdesign

Bu, asla kendi başıma almayacağım kitaplardan biri, ama bana tavsiye edildi. Karşılaştığı bir kayıpla mücadele eden bir adamla ilgilidir ve o olaydan taşıdığı üzüntü ve suçluluğu yenemedi. Posta kutusunda "Tanrı" dan bir not aldı ve onu hala üzerinde çalıştığı trajedinin merkezinde bulunan kulübeye gelmeye davet etti. Sonunda gidiyor ve zaman zaman çok şüpheci olsa da Trinity ile bir hafta sonu geçiriyor. Zaman zaman bu kitaptaki teoloji ile gerçekten mücadele ettim ve Baba Tanrı Jemima Teyze olarak korunduğuna ve "Sho 'nuff, tatlım" gibi şeyler söyleyemedi. Kitap da benim zevkime göre çok özlü olma eğilimindeydi. Benim gibi herhangi bir analist için bu kitabı tavsiye etmem, ama insanların iyi bir okuma olabileceğini daha "dokunaklı bir şekilde" gördüğünü görebiliyorum.

nevinsdesign

Bu kitabı ikincisinden çok daha iyi görüyorum. : D

nevinsdesign

Bu kitabı yaklaşık 6 saat içinde okudum. Cassandra Clare'in ilk iki kitabını çok sevdim, ama bu kitap hepsini havaya uçurdu. İndiremedim

nevinsdesign

Story of an early young woman horse-whisperer in Idaho during WWI. Nice horse book, but also good story of the era and the people of the area.

nevinsdesign

Gregory manages to mingle fact with fiction to create a very interesting tale about Anne Boleyn. Gregory is very aware that the hirstoy of Tudor England is interesting enough without editing it.

nevinsdesign

I found the basics about real estate investing to be really useful and pratical. The first Dummies series book I've ever bought and I was impressed. I applied some of the advice when I bought a house and was considering buying a two-unit. It helped me realize that I was OK with roommates/tenants but I didn't want the responsibility at this point in my life of being a landlord.