innaadamenya

Inna Moreva Moreva itibaren Corbi 507236, Romanya itibaren Corbi 507236, Romanya

Okuyucu Inna Moreva Moreva itibaren Corbi 507236, Romanya

Inna Moreva Moreva itibaren Corbi 507236, Romanya

innaadamenya

İyi kitap. Kitabı sevmedim ama Asher'in yazmayı seçtiği stili sevdim. Bu, eylemlerimizin (bazen masum) başkalarının hayatını nasıl etkilediğini düşündürdü ... her zaman iyi bir şekilde değil.

innaadamenya

İç İmparatorluğun sıcak, dumanlı, tozlu topraklarında, hareketli, yarı saygın Riverside şehrinde, Flan Parker hayatını yaşıyor ve kocası Shake doktora üzerinde çalışırken ailesini ayakta tutmaya çalışıyor, Konut Otoritesi işini kapattı ve kaygan yürümeye başlayan kızı, hoşnutsuz insanlar ve düşmanca FBI ajanları tarafından taciz edilen sessiz bir kadın olan zulüm yan kapı Afgan komşusu tarafından yönetiliyor. Walt Whitman'ın rehberliği, uzun süredir acı çeken arkadaşları ve iyi niyetli kocasıyla Flan, bazı zor kararlar almalı ve herkesin özgürlüklerini kısıtlayan ve herkes için umut vaat eden uğursuz siyasi iklimde nasıl gezineceğini öğrenmelidir. Bu, bir kitap kulübü tartışması için iyi bir kitap ve "İç İmparatorluk" temalı bir kitap veya kitap listesi için iyi bir aday olacaktır.

innaadamenya

Good book but... I could do without all the details of the animal abuse. I expected some because of the fact it took place in a circus but was disappointed with the graphic details. I will not be able to watch the movie. I am a animal lover and may be more sensitive to the abuse in the book than others.

innaadamenya

A very easy read that deals with some pretty sophisticated stuff. I love how the kids talk to each other.

innaadamenya

I loved this book! If u luv romance books, this book is for u! Perfect Macy falls in luv with the boy of every girls dream! I recommend this book to everyone who luves romance books!

innaadamenya

Enjoyed it, but the ending was lame. There is no denouement -- no meeting between the main characters that we, as readers, get to witness. Very unsatisfying.

innaadamenya

I no longer drink or see a point to drinking. Easy read and it will change your life for the better.