fajrin

Fajrin Salassa Salassa itibaren Novomaksyutovo, Respublika Bashkortostan, Rusya, 453585 itibaren Novomaksyutovo, Respublika Bashkortostan, Rusya, 453585

Okuyucu Fajrin Salassa Salassa itibaren Novomaksyutovo, Respublika Bashkortostan, Rusya, 453585

Fajrin Salassa Salassa itibaren Novomaksyutovo, Respublika Bashkortostan, Rusya, 453585

fajrin

Jack Parsons'ın (1914-1952) ince ve kolayca okunabilen bir biyografisi. Yazar, az bir yetenek veya stil ile işçiliğe dayalı bir tarzda ilerler, sadece aslında kronolojik olarak, ancak bazen daha kafa karıştırıcı bir tarzda, temizlenebilecek sapmalar ile gerçeği tırmandırır. Geç Robert Anton Wilson'ın parlak tanıtımından (ve henüz okumadığım, asla artmayacak sınırlı miktarda RAW yazısının olduğunu anlamadaki ağıt), Carter'ın Parsons hikayesi başlar ve oldukça etkileyici, yukarıda belirtilen kusurlarına rağmen. Hem Amerikan OTO'yu, hem de CalTech ve JPL'deki roket araştırmalarının tarihini (Jet Propulsion Lab, ya da Jack Parson'ın Laboratuvarı? Veya Jack Parson Lives!) Hem de ABD'deki roket araştırmalarının erken tarihini (Parsons Robert Goddard ile tanıştı) büyük ölçüde bilmiyordum. ve hatta savaştan sonra muhtemelen Werner Von Braun) ve daha önce Parsons'ın sadece Crowley ile ilgilendiğini düşünmüştüm. Aslında, büyük bir yazışmaları vardı, Parsons THE BEAST parasını gönderdi ve Crowley Parson'un hayatı ve işiyle ilgileniyordu. Parsons, BEAST 666'nın 'güven adamı' olarak adlandırdığı L. Ron Hubbard'ın kendisinden başka bir kişi tarafından binlerce dolardan donduğunda hayal kırıklığına uğradı! Aslında, bir scheisty bilim kurgu hamuru yazarı ve neophyte magickal usta, L. Ron Hubbard, yüksek rütbeli bir sihirbazın parasını (Parsons'ın hala NASA'ya hizmet veren Aerojet Inc'den para kazanmasından elde ettiği) ve kız arkadaşını satın alacaktı. onunla yat ve magickal intikam riski çalıştırmak kendi başına oldukça çılgın. Tüm bu ilginç 20. yüzyıl şahsiyetleri (Crowley, Parsons, L.Ron Hubbard, Lovecraft, Von Braun, Goddard, Phillip K Dick bile) arasındaki bağlantıları görmekten mutlu oldum. toplam saat. OTO'nun 19. yüzyıl tarihine yapılan sapmalar ve Kraliçe Elizabeth I'in mahkeme sihirbazı Dr. John Dee ve sadece ürkütücü ortaçağ Enoch maskaralıkları olarak tanımlanabilecek ortağı Edward Kelley'nin mini biyografileri de ilginçti. Önemsizlikler: • Satır 4, R.A.W. bir yazım hatası içeriyor: 'fundamtalists'. • Dipnotta Carter, bir Usta Mason'un üç kez giriş için kulübeye kabul edileceğini söyledi. Bu sadece 1˚ için bir aday 'başlatıldığından' yanlıştır, oysa bir Master Mason 3˚, Master Mason'un yüce derecesine 'yükseltilmiş' ve ondan sonra kulübenin dışında olmadığı sürece kabul için vurmaya gerek yoktur. açıldı.

fajrin

Bu oldukça iyi bir kitaptı. Romantizm kısmı tahmin edilebilirdi, ama sevdiğim biraz gizemi vardı. Üçlemenin ilk kitabı, ama geri kalanını okuyacağımdan şüpheliyim çünkü sadece farklı bir kardeş hakkında aynı hikaye hakkında olacağını düşünüyorum.

fajrin

çok eğlenceli plaj okumak!

fajrin

AMAZING! A MUST READ for moms with little ones.

fajrin

It was an interesting story but not the best book I've ever read.

fajrin

I kind of gave up on this 2/3 in. Very interesting at times - oil, religion, debt - bad. Got it. Just very drily written. The religious wacko section was most interesting.