rfavaro

Rafael F F itibaren Qandilu, East Azerbaijan, İran itibaren Qandilu, East Azerbaijan, İran

Okuyucu Rafael F F itibaren Qandilu, East Azerbaijan, İran

Rafael F F itibaren Qandilu, East Azerbaijan, İran

rfavaro

Bu kitap, dinin kökenini ve evrimin bir ürünü olarak nasıl gerekli olduğunu açıklamakta çok başarılıdır. Bunu okuduktan sonra din ve Tanrı kavramının doğal süreçlerle açıklanamayacağını inkar etmek zordur. O zaman anlaşılabilir bir doğal fenomen ile gizemli bir doğaüstü fenomen arasında seçim yapıldığında, neden rahatlık olmadıkça bilim üzerine din seçilmeli? Bu kitap yüzünden dini etiketimi teroist olmayan anlamıyla değiştirdim. Bu, ateistten (nasıl tanımlandığına bağlı olarak) kurnazca farklıdır, çünkü Tanrı'nın olasılığını tamamen reddetmemem, sadece Tanrı'ya inanmamamdır. Aynı zamanda agnostisizmden de farklıdır, çünkü bu genellikle benim olmadığım kararsız olma çağrışımına sahiptir. Tedavisizliğin bir diğer artısı, ateizm gibi ahlaksızlık çağrışımına (henüz) sahip olmamasıdır. Sonunda bu kitap bana herkesin kendi dini inançlarını ve etiketlerini Michael Shermer kadar kapsamlı bir şekilde analiz etmesini diledi.

rfavaro

Sana olduğu kadar vurmanı beklemediğin kitaplardan biri. Kitabın ortasında, koklama, gözyaşı döktüm! En komik bölümlerde bile ağlamayı durduramadım. Yine de bu kitapta beni gerçekten rahatsız eden şey karşılıksız aşk için benim şeyimdi. = (Kesinlikle bu kitabı seviyorum! Bu beni Meksika'ya dalmak ve özel mutfaklara bakmak ve ne olduğunu ve nasıl olduğunu hissetmeye çalışmak gibi hissettiriyor.

rfavaro

Gerçekten iyi bir okuma ve bir zorunluluk da okumak. Çoğu insanın İnci'yi okuduğu ve John Steinbeck'in çalışmalarını daha fazla deneyimlemediği için üzgünüm. Bu kitap, şimdiye kadar olmasaydı, edebiyatı gerçekten takdir edecektir. Oku onu.

rfavaro

Favori kitabım!

rfavaro

I have read Persian translation of this book.