mrbungle

Vasco Dinis Dinis itibaren Nagapur, Telangana, Hindistan itibaren Nagapur, Telangana, Hindistan

Okuyucu Vasco Dinis Dinis itibaren Nagapur, Telangana, Hindistan

Vasco Dinis Dinis itibaren Nagapur, Telangana, Hindistan

mrbungle

Thompson'ın daha önce yayınlanmamış romanı olan Gonzo öncesi bu kitabı okumak büyük bir zevkti. Bunu 31 yaşında okuduğumda 30'lu anlatıcı Paul Kemp'le özdeşleşebilirdim - birisi aynı anda yerleşmek için bir yaşam tarzı bulmaya çalışırken hala macera arıyor.

mrbungle

İlk kitap arkadaşı seti şaşırtıcıydı. Sonra işte bu geliyor ve Laurann Dohner beni ona aşık etti! Bu şimdiye kadar okuduğum en iyi PNR hikayesi! (tüm zamanların en sevdiğim listeme gidiyor!) Hikaye: Bu kitap tamamen Grady'nin yanı sıra kurtadam kurt avcılarının korkutucu ailesinden büyük ağabeyi Anton ile ilgili. Bu hikayede Shannon, Anton'un dikkatini, bir ağacın tepesinde yuvalanmış olarak bulduğunda, hayatının keyifli kedi kıçını almak için öldürücü köpeklerden kaçmak için koştuğunu fark eder. Anton kendini meraklı bulur ve bir kadının bu kadar yükseğe tırmanabileceğini merak eder! Ancak o zaman küçük insanı güvenliğe inmeye ikna etmenin kollarına düştüğü an için büyük bir hata olduğunu anladı mı, hemen derin bir bok içinde olduğunu biliyordu. Shannon açıkça kedi idi ve bir köpek için dehşete düşmüş bir kedi kedi kadar çiğnenebilir bir şey yok. Daha da kötüsü, yapışkan, gerçekten dehşete kapılmış, kesinlikle uyandırıcı kokuyor - ve bu da ısıyla eşleşiyor. Birincisi: seks? SICAK. Gerçekten, gerçekten, olağanüstü, bu dünyadan H.O.T. Yüksek coz okuma daha iyi AC açmak bu yaz sıcağında yepyeni bir seviyeye getirecek! İkincisi: kimya. Kahretsin, yüksek sesle ağladıkları için düşmanlar! Bay ve Bayan Smith'i hayal edin ve paranormal seviyelere seksi bir sıcaklık verin ve atom bombasını utanacak bir patlamaya sahipsiniz. Üçüncüsü: aile. Kesinlikle AŞKlarının ortasında büyük bir birlik var. Ama bu kitapta, babasını yumruklamak istedim ... belki bir iki erkek kardeşim (Grady coz değil, arkadaşıyla mutlu bir şekilde yerleşti!) Ve koymak isterim üvey annesi bir çanta içinde, etrafında büyük bir kaya bağlı bir düğüm bağlamak, sonra tüm "bagaj" bir uçurumdan atmak ... veya okyanus. Unutmamak; kedi wannabe kurtarıcılar sadece tam turds demek olduğunu bulmak için! Dördüncüsü: L.U.V. Vay. Sadece vay canına. Her nasılsa şehvet ve şehvet ve sevgi ama sevginin şehvetten kaynaklandığını söyleyen bir kitap okudum. Patlayıcı cinsel çekim olmadan her zaman şeyleri renklendirmek için mutlu bir ilişki olamazdı, değil mi ?! (Bilmiyorum, bana söyle!) Vahşi hayvan içgüdüsünde çiftleşme mevsimi / zamanı - iki savaşan karakterle karıştırılmış - sonucun sıcak, vahşi, şiddetli olmasını sağlayan bir şey var ... erotik kitap bir okuyucuya vermelidir. Ancak Bayan Laurann, sahneleri resim yapma ve karakterlerini hayata geçirme konusunda o kadar mükemmel ki - burada sadece boğmak, öldürmek ve hikayeyi tamamen boşaltmaktan hoşlanacağınız çok şey var - ama bu her şeyi yapıyor daha değerli bir okuma! Parmaklarınızın kıvrılmasını ve yastığınızı dövmek isteyeceğinizden emin olun (bana güvenin, yaptım!) Hikayenin öfkeli karakterleri nedeniyle ... Daha Çiftleşme Isı istiyorum!

mrbungle

It was moving,funny and entertaining. All of Diana's books have these elements in them. It doesn't matter what you look like or how humble your beginnings were, or how much you have you can fall in love with anybody and be happy.

mrbungle

a really good book

mrbungle

I've read this at least three times and still find it an incredibly funny account of baseball in the '70s.

mrbungle

I loved loved this book and movie.