aimadkha

Aimad Damia Damia itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Aimad Damia Damia itibaren Texas

Aimad Damia Damia itibaren Texas

aimadkha

Abartılı kitap. Elbette, teknik balina avcılığı ve doğru bilimsel görgü kuralları hakkındaki uzun bölümler, arayıştaki bilinçlilik vb.

aimadkha

Şu anda okunuyor. Büyük şehirde eğlenceli bir günün bir parçası olarak geçen hafta sonu DIA'nın doktora turuna çıktı. Hediyelik eşya dükkanını büyüttü ve sanatsal ve bilimsel çabaları da dahil olmak üzere biyografik olarak örtmek için iyi bir iş çıkaran bu küçük ansiklopedik veya almanak-syle kitabını aldı. Sanat eserinin yakın planlarını seviyorum. En eski peyzaj sanatçılarından biri olduğunu fark etmedim. Verrochio'nun stüdyosunda çıraklık yaparken ortaya çıkardığı veya yaratmasına yardımcı olduğu heykelin inanılmaz gerçekçiliğine ve olağanüstü yumuşaklığına ve güzelliğine hayran kaldı. Daha sonra...

aimadkha

Her zaman olduğu gibi, Nicholas Sparks beni dahil etti, koltuğumun kenarında asılı kaldı ve bir sonraki adımda ne olacağını bilmek istedi. Onun mükemmel derinlemesine karakter gelişimi, gerçek insanları tanımak gibi hissettiriyor ve hikayenin ayrık zaman çizelgesi ve coğrafi konumları değiştirmek, bu karakterlerle olan anlaşmanın ne olduğunu öğrenmek için okumaya devam ediyor. Hikaye ve bu kitabın bazı detayları sonunda kötü kadın koca karakter arayan kötü niyetli kocası ile bir ilçe adil sahne de dahil olmak üzere "Düşman ile Uyku" filmine çok fazla gibiydi. Ama nihayetinde mutlu hissettiren bir sonla iyi bir okuma oldu. :)

aimadkha

Halliday'in Big Rumpus'u ile hiçbir şey karşılaştırılamaz ... ama yine de komik ve hızlı bir okuma.

aimadkha

I don't like this character as much as I like Lucas Davenport and this plot is very convoluted and it took me until the end to finally figure out what was going on. Not sure I will read any more Virgil Flowers books.

aimadkha

WOW!!!!!! This one was even better than the first!! I loved the ending.. AHHHH! This series is so amazing!