elcava

Davide Cavallini Cavallini itibaren 33873 Zardaín, Asturias, İspanya itibaren 33873 Zardaín, Asturias, İspanya

Okuyucu Davide Cavallini Cavallini itibaren 33873 Zardaín, Asturias, İspanya

Davide Cavallini Cavallini itibaren 33873 Zardaín, Asturias, İspanya

elcava

normalde bir dizinin ortasındaki bir kitabı okumayı sevmem ama burada bir istisna yaptım ve yaptığım için mutluyum. Sonunda bir hayal kırıklığı olmasına rağmen, bu kitabı gerçekten sevdim, bilmiyorum, sadece tam olarak doğru hissetmedim ... yine de yazım stilini sevdim ve bunun diğer kitaplarını okumak istiyorum Ancak, şu an ilk 3 kitabın birkaç parçasını biliyorum.

elcava

Bu, 2002 RUSA Seçkin Kitapları kazananlarından biriydi. Tam liste için http: //www.ala.org/ala/mgrps/divs/rus ... adresine gidin.

elcava

Bu, bir süredir okuduğum en iyi aşk hikayesiydi. Elkeles, Latino kültürüyle gerçekten bağlantılıydı, ya da öyle görünüyordu. Bu kitabın tadını çıkardım, çünkü Amerika'da genç bir gizem, tutku ve gençlik mücadeleleri içerirken genç bir aşk hikayesinin basitliği vardı.

elcava

Geesh ... "GWTW artık benim FAVORITE 5 yıldızlı favorim" yanı sıra böylesine mükemmel ve etkileyici bir hikaye hakkında ne diyor? "Şimdi filmi izlemeliyim!" Dışında başka bir şey düşünemiyorum.

elcava

Tüm işlevsiz aile eşyalarının komik olması gerektiğini biliyorum, ama bana göre çoğu üzgün görünüyordu. (Çoğu TV sitcom'u hakkında da bu şekilde hissediyorum, bu yüzden gerçekten şaşırmadım.) Benim için en güçlü kısım, Izzy'nin nihayetinde hikayenin bu kısmına ulaşırken soğuk bir kayıp kişiler davasını çözmesiydi. flashbacks çalılık ve kenara biraz çalışma aldı. Ayrıntılar için benden daha iyi bir hafızanız yoksa (kuşkusuz gerçekten zor değil), bu kitap muhtemelen her seferinde bir bölüm yerine bir kerede daha iyi okunur, bu da tam olarak nerede olduğunuzu hatırlamanızı zorlaştırır anlatıyı tekrar aldığınızda. Açıkçası bu başlıkta ılık değilim, ancak Janet Evanovich veya Linda Barnes'ı seviyorsanız, bir deneyin!

elcava

heyecan verici.