benios

Benedict Yu Yu itibaren Jankowo Gdańskie, Polonya itibaren Jankowo Gdańskie, Polonya

Okuyucu Benedict Yu Yu itibaren Jankowo Gdańskie, Polonya

Benedict Yu Yu itibaren Jankowo Gdańskie, Polonya

benios

Khaya haklı olarak bir yazar ve iddialı bir bahane için her yerde akıllı insanlara hakaret için abartılı bir özür bahanesi olduğunu düşündüğümde neden başka bir Mendelson okumayı rahatsız ettiğimi sordu ve gerçekte gerçekten bir cevabım yok. Üçlemesini hayrete düşürdüğümden beri kitabını yanımda taşıyordum ve bir gün ışığa ihtiyacım vardı ve bu yüzden aldım. Mendelson hakkında can sıkıcı bir şey, onun yeteneksiz olmaması değil; algılayıcı ve söyleyecekleri var, sorun nasıl söylediği. Yazısı dizisiz bir dizi, tamamen ilgisiz düşünce ve fikirleri bir araya getiriyor. 'Gösterme' ifadesinin bir şampiyonudur ve karakterlerine en etkisiz yollarla yüksek falutin psikolojik analiz uygular. "Öfkesini oda arkadaşına yansıtıyordu; sonuçta annesiyle çözülmemiş sorunları vardı." Teşekkürler. Bu büyüleyici. Kurgu bir metin kitabı gibi okuyor ve bu yüzden biraz ilginç fikirler ve gözlemler iletirken, yöntemi o kadar hakaret ediyor ve buna değmeyecek şekilde hacklenmiş. Her neyse, ona iki yıldız veriyorum çünkü, onu okuyabiliyordum. Ama keşke bunun yerine kurgu yazmamasını isterdim.

benios

This is maybe my favorite book ever. I don't usually like allegories, but I just like the way that Josef K. is cleverly trying to compel the world to issue a judgement on his life, which it finally does, when he is killed. You can't live your life waiting for the world to issue a judgement on you. That's what I learned. That's not what I would want President Bush to learn, though.

benios

Double Duce makes me nostalgic for high school, when I lived for Cometbus, Operation Ivy, Naddy Ice, The Weatherstone and midnight romps through McKinley Park.