doscornio

Alejandro Vasquez Vasquez itibaren Sebewaing, MI, Birleşik Devletler itibaren Sebewaing, MI, Birleşik Devletler

Okuyucu Alejandro Vasquez Vasquez itibaren Sebewaing, MI, Birleşik Devletler

Alejandro Vasquez Vasquez itibaren Sebewaing, MI, Birleşik Devletler

doscornio

Tamam, çocuklarım bu kitapların uyku hikayelerimiz olacak kadar yaşına kadar ne kadar sürecek? Onları yüksek sesle okumak ve snickers'ları halı farelerimle paylaşmak için ölüyorum. Larklight kitaplarının bir yıl içinde evimizde oldukça hit olacağını sanıyorum. PS - Art & Myrtle'ın kardeş aşkına bayılıyorum :)

doscornio

hala bunun üzerinde çalışıyor ...

doscornio

Tamam, bunun gerçekten iyi bir kitap olduğunu söyleyerek başlayayım. Daha önce okuduğuma eminim. İlk 20 sayfada bir deja-vu anım vardı. Komik olan şu ki, onu okuduğumu hatırlamıyorum. Çok garip! Her neyse, ben yeni ne olmasına rağmen / ne olacağını yeni olsa bile (ikinci kez ???) bu kitap okumaktan keyif aldım. Bu kitap, 2 yıl önce küçük bir çocuğu evlat edinen bir muhabiri izliyor. Tipik bir günde kendini bir "Beni Gördün mü" kartına iki kez bakarken bulur. Karttaki çocuk tam olarak oğluna benziyor. Biraz kazma ile çok fazla benzerlik ve tesadüf buluyor. Sorun şu ki, gerçekten gerçeği bilmek istiyor mu? Gerçek onu tehlikeye atıyor mu? Öğrenmek için okumalısın.

doscornio

Bir gün içinde bu kitabı okudum. Mektup formatında yazılmıştır ve okunabilir olduğundan emin değildim. Kesinlikle çok sevdim ve mektup formatının aslında hikayeyi geliştirdiğini düşündüm. Harika bir okuma !!!

doscornio

Bu, bir uzay gemisi yapan ve bu dünyayı küçük kardeşinden uzaklaşmak için terk eden bir çocuğun hayallerine giren havalı bir kitap.

doscornio

Bu kitap okurken omzuma bakmam gerektiğini hissettiğim tek kitaplardan biriydi. (diğeri Yapraklar Evi) Kendimi savunmasız ve uçurumda bıraktı. Bunun kötü geldiğini bilerek söylüyorum, ama bu kitabı kesinlikle okumak için bir sebep olarak. William Peter Blatty, bejesus'u benden korkutup inanılmaz bir iş çıkardı

doscornio

Ortalama. Kumarhaneye kadar olana kadar keyif alıyordum, o zaman sadece saçma oldu.

doscornio

bir adam ve oğlu, batıdaki yasak döneminde ailelerinin öldürülmesinin intikamını almak için iki suç ailesine karşı bir buçuk kişilik bir savaş yürütüyor. harika bir okuma, ama sanırım filmde ilerleme hızını daha iyi hale getirdiler. richard piers rayner paul loman'ı john looney için bir model olarak kullanmadıysa ayakkabımı yiyeceğim.

doscornio

This book is very funny. I'll admit that I'm not a huge fan of the cover. I'd rather have seen Rico Slade with his pompadour, bondage pants and zebra skin boots on the front, but the story is hysterical nonetheless.

doscornio

Liked the book, but it wasn't a page turner. It was very well written.

doscornio

I think this has been my favourite Barbara Delinsky book so far!! Fabulous!!! "What if wishes really could come true? It's the question facing waitress Bree Miller when she awakens in the hospital following a blizzard in sleepy Panama, Vermont. Although she can't recall the near tragedy that landed her there, she's overcome with the certainty that she has been granted three wishes. One seems to have come true already; at her side is renowned author Tom Gates, the accident's only witness, who had come to Panama to make sense of his fame and who now makes Bree his cause. Suddenly, the things Bree has wanted most, a home, a soul mate, a family, are within her grasp. But are the wishes real? And if they are, what is their price? As Bree and Tom consider what their hearts truly require, they discover that to live their dreams, they will have to take unimagined risks."