mauro_elot266c

Juanma itibaren Washington Park, IL, Birleşik Devletler itibaren Washington Park, IL, Birleşik Devletler

Okuyucu Juanma itibaren Washington Park, IL, Birleşik Devletler

Juanma itibaren Washington Park, IL, Birleşik Devletler

mauro_elot266c

Çok iyi ve oldukça basit. Genellikle polis şovlarından veya filmlerinden nefret ederim, ancak bu tür o kadar mükemmel otantik ki onu seviyorum.

mauro_elot266c

http://nwhyte.livejournal.com/1411015.html Kitabın temel konusu ilk bölümde açıklandı: 13 yaşında olan Anna, ebeveynlerinin onu kurtarmak için böbreklerinden birini bağışlamasına yardımcı olmak için bir avukat alır 16 yaşındaki kız kardeşi Kate, ebeveynlerinin şaşkınlığına ve şaşkınlığına. Bu kadar dokunaklı ve ilgi çekici bir hikaye ve bunun nasıl biteceğini öğrenmek için sabanla konuştum. Maalesef hikayede coşkumu korumak için çok fazla zekâ vardı. Picoult gerçekten mala tarafından kalın üzerine serilir. Burada devasa SPOILER'larla bazı tahriş edici faktörleri listeliyorum): 1) Kızların annesi kendisi bir avukat ve mahkeme duruşmasında kendisini temsil ediyor. Muhtemelen kitaptaki en iyi aktarılan ve en güvenilir karakterdir, ancak bu kaybolan imkansız davranışı buldum. Yoksul kadın ölmekte olan bir çocuğa bakmakta ve on yıldan uzun bir süredir hukuk uygulamamıştır (ve aile hukuku uyguladığına dair hiçbir belirti yoktur). Yine de o ve kocası profesyonel bir avukat tutmayı hiç tartışmamış gibi görünüyor. 2) Anna'nın avukatı ve mahkemeye atanan vasi reklamı hala onbeş yıl önce gençlikten ayrılıyor. Gençler gibi kalpleri kırılmış bazı insanların bunu aşmak için bir süre aldığını kabul ediyorum, ama benim düşünceme göre çoğu kişi otuzlu yaşların ortalarında bunu aştı. Dahası, bu o zamandan beri ilk kez konuştular çünkü Providence, RI'daki aile avukatlarının yoğun dünyasında, bir şekilde profesyonel olarak daha önce hiç karşılaşmamışlardır. Rhode Island tahmin ettiğimden daha büyük olmalı. 3) Kate, birkaç gün sonra romantik olarak ölen sevimli bir hasta ile dans etmeye gider, akşamın stresi onun için çok fazla kanıtladı. 4) Anna'nın avukatı, bir nöbet geçirme konusunda onu uyarmak üzere eğitilmiş köpeği, bir nöbet geçirme konusunda onu şiddetle uyarmış olmasına rağmen, davalarda çok önemli bir noktada büyük bir mal nöbetine sahiptir. 5) Anna'nın kitap boyunca açık ve kapalı bir birinci şahıs bakış açısı karakteri olmasına rağmen, Kate'in ondan önce avukatına gitmesini istediğini keşfettiğimiz için sadece iklimsel sahnede. hasta olmak ve ölmek istiyor. Bu vahiy, Anna'nın benim için karakterizasyonunun güvenilirliğini ölümcül bir şekilde aşındırdı. 6) Bu nedenle, Anna, mahkeme davasını kazandıktan kısa bir süre sonra bir araba kazasında öldürüldüğünde ve böbreği Kate'in hayatını kurtarmak için kullanıldığında neredeyse bir rahatlamadır. Temelde bu kitabı sevmek istemeye başladım, ancak bunu yapmak gittikçe zorlaştı; ve sondaki kıvrımlar, başkalarına tavsiye etmek zorunda kalabileceğim hafif bir heves öldürdü.

mauro_elot266c

White ünlü yazdı: "Gereksiz kelimeleri atla". Bu nedenle, onuruna, incelememin çoğunu atlayacağım. Sadece İngilizce'nin bu ustasını okuyun.

mauro_elot266c

Good book a little slow but still good

mauro_elot266c

Matched by Ally Condie is basically The Giver with a love triangle and it was pretty well done, actually! The dialogue was pretty simple and utilitarian but the first-person narration was solid. This particular utopia-with-a-dark-side is a lot like The Giver in that people are safe and healthy but at the cost of having the government decide what they eat, wear, work at and, the crux of the book, who they marry. So basically this world is political conservatives’ worst nightmare of a liberal nanny-state gone to extremes, much like The Giver and 1984, OK, plot: Cassia, age 17, gets matched to longtime-friend Xander which is totally weird because usually the government will match couples from other cities. But when Cassia gets home from the Match Banquet and inserts the disc with info about her future with Xander, the face of a different boy she knows, plot, but done well. There’s at least one sequel already out and I look forward to reading it. I would Ky, flashes on the screen as her Match. Cassia becomes intrigued and over the course of some weeks gets to know Ky better despite her longstanding love and respect for Xander. Meanwhile, she starts to grow rebellious and begins to question her “perfect” society. Not the most original - classify this book as “light and fun” (dys)topian teen fiction that still makes you think about stuff.

mauro_elot266c

** spoiler alert ** This book I must say conjured a thrilling tale despite having a basic plot. The girl gets lost in the woods, must survive, is chased by a monster, gets rescued shortly after climax. However, what maid this particular book so thrilling was her unique personality and background. Trisha is a Phillies fan and has a secret crush on number 36 Tom Gordon. Her parents are also divorced and her brother Pete is constantly arguing with their mom. Having dug deep into this girl's character, the reader empathizes with her more and feels as though they are this little girl lost in the desolate Maine/New Hampshire forest. This, to me is not one of Stephen King's best books, mainly because of its shortness.

mauro_elot266c

A different perspective on amor deliria nervosa..