motrena53a8

Joao Motrena Motrena itibaren Tres Esquinas, Puebloviejo, Magdalena, Kolombiya itibaren Tres Esquinas, Puebloviejo, Magdalena, Kolombiya

Okuyucu Joao Motrena Motrena itibaren Tres Esquinas, Puebloviejo, Magdalena, Kolombiya

Joao Motrena Motrena itibaren Tres Esquinas, Puebloviejo, Magdalena, Kolombiya

motrena53a8

3,5 yıldız Kitap 2 - İçten Dışa devamı ... İçten Dışa ilk kitapta, metal bir küp içinde yaşayan, sektörlere ve kadranlara bölünmüş ve üstlere bölünmüş (şeylerin bilgi işlem ve mühendislik tarafını yöneten) bir topluma tanıtıldık ve (sıkışık koşullarda yaşayan ve tüm manuel emeği yapan) önlükler. Trella bir devrime öncülük etti ve kendilerini görevlendiren yozlaşmış Trava ailesini devirdi ve işçileri serbest bırakmaya ve daha adil, daha mutlu bir toplum yaratmaya çalıştı. "Dışarıya" efsanevi bir geçit aradıktan sonra, yaşadıkları metal dünyasının orada olduğu ve kimsenin hiçbir yere gitmediği ortaya çıktı. Kitabın önündeki bu kitabın teaser çizgisinde "Evden bir milyon mil dışarıda bir şey var ve istiyor" yazıyor. Bu, anında dikkatinizi çeker ve bunun nasıl mümkün olduğunu ve ne olacağını merak etmenizi sağlar. Böylece vahiyler, sürprizler, ihanetler ve olay örgüsü başlar. Vay be, bu kitapta çok şey oluyor! Bu kesinlikle kitaplarını hızlı ve tehlike dolu seven insanlar içindir. Trella burada, her yerde yayılıyor bombalar, isyanlar çiziyor, bir kavgadan sonra yamalı ve tekrar tekrar yıpranmaya - toplantılar, casusluk, sinsice sarf malzemeleri- Sadece bu kitabı okumaktan yoruldum! Ve kiminle konuştuğunu ve herhangi bir zamanda nerede olduğunu takip etmekte zorlandım - bu kitap çok ... meşgul. Ayrıca, geminin tüm farklı alanlarının açıklaması çok kafa karıştırıcı olduğu için bir dünya haritası veya diyagramının çok yararlı olacağını düşündüm. Benim karışıklığım olmasına rağmen, dünya inşası çok inandırıcı ve klostrofobikti. Gerçekten duyunun kapalı olduğunu hayal edebilir ve havadaki duvarların metalini neredeyse tadabilirsiniz. Trella 1- kitapta tanıştığımız aynı kızdır ve çok serttir ve kararlıdır ve kendini başkalarını korumak için zarar vermekte tereddüt etmeyecek, ancak lider olarak kendine güvenmeyen biri. Politik olarak gerçekleşen her şeyin yanı sıra, Trella ayrıca Riley ile gelişen ilişkisi hakkında karışık duygularıyla başa çıkmalı, en iyi arkadaşları Logan ve Anne-Jade'in yeni toplumdaki düzeni geri kazanmasına yardımcı olmalı ve bir kez onun hakkında nasıl hissettiğini anlamaya çalışmalı - hain bulundu tekrar anne. Uf! Bu kitapla ilgili en iyi şey, Trella'nın çok tatlı ve gerçekten tutkulu tekrar tekrar erkek arkadaşı olan Riley. Her ikisinin de birlikte olduğu sayfalar şakalarıyla ışıldar, Riley çok komik ve sevimli. Bu hikayedeki tüm karakterler çok sayıda mizah, üzüntü ve karışık sadakatle harika. Outside In'de bir gizem, bol miktarda aksiyon, romantizm, kalp krizi ve sabotaj var. Sadece hayal edebileceğimiz teknolojiye sahip başka bir dünya hakkında bir hikaye, ama kesinlikle ilişki kurabileceğiniz ve sevebileceğiniz karakterler. Kalbi olan, açılabilir bir bilim kurgu hikayesidir.

motrena53a8

My sister described her feelings for this book as "chocolate chip cookies, just a treat." It was a fun, quick read, which I think is what she meant by it. Nothing life changing, but it did make me crave apples.

motrena53a8

as a whole the book was ok. i enjoyed how it offered the perspective of thinking about biographies in terms of the places they occured instead of specific events or people.

motrena53a8

This is a fascinating book which gives such an insight into life in Britain the war and also the first immigrants from Jamaica to the UK - I found Hortense's views of England and the English particularly interesting and moving.