leiferman

Nicholas Leiferman Leiferman itibaren Burley, Oakham, Rutland LE15, İngiltere itibaren Burley, Oakham, Rutland LE15, İngiltere

Okuyucu Nicholas Leiferman Leiferman itibaren Burley, Oakham, Rutland LE15, İngiltere

Nicholas Leiferman Leiferman itibaren Burley, Oakham, Rutland LE15, İngiltere

leiferman

Şirin. Büyük değil ama eğlenceli.

leiferman

Bu kitabın, 1480'de oluşturulan bu kitabın hikayesini takip ederek farklı zamanlar arasında geçiş yolunu sevdim. Bir kitapta sevdiğim her şeyi birleştirdi: tarihi kurgu, gizemler ve güçlü bir kadın karakteri. Kesinlikle bu kitabı tavsiye ederim.

leiferman

Bunun, özellikle ilk roman için çok iyi bir kitap olduğunu düşündüm. (3,5 yıldız) Yazarın kapsayıcı doğasını takdir ettim, okuyucuyu Trinidad'ın genç kültürü ve dadı olarak çalışan yasadışı göçmenlerin dünyasına getirdim. Ana karakterin Grace'in dünyasını görmesinin eşsiz yolu, büyüyerek yaşadıklarımız için çok geçerlidir: saf ve yeşil görünmemeye çalışmak, ama çok fazla olmak. Sadece yaşı hakkında yalan söylemek zorunda olduğu gerçeği, daha yaşlı olmaya çalışan genç, yani daha deneyimli ve sonunda ciddiye alınmayı umuyor gibi hissediyor. Ben yetişkinliğe itmek için mükemmel bir senaryo yaratacak bir kasırga aktivitesi ile "yaş gelmek" başka seçeneği olmadığı gerçeğini seviyorum. Birçoğumuz ana karakterin neler yaşadığını yaşamamış olsak da, hepimiz ciddi niyetler ve büyümenin bizi içine aldığı yön ile ilişki kurabiliriz.