melissatoledo

Melissa Toledo Toledo itibaren Cohocton, NY 14826, Birleşik Devletler itibaren Cohocton, NY 14826, Birleşik Devletler

Okuyucu Melissa Toledo Toledo itibaren Cohocton, NY 14826, Birleşik Devletler

Melissa Toledo Toledo itibaren Cohocton, NY 14826, Birleşik Devletler

melissatoledo

Bir süre önce WMMR sabah radyo şovunu Preston & Steve ile dinliyordum ve Philly'deki Philadelphia Kütüphanesi'nin ana şubesinde Center City'de bir sunum yapıldığını duydum ve katılmaya karar verdim. Hakkında neredeyse hiç yeni olmayan bir şey (3 boyutlu resim kartları hakkında bildiklerimin çoğu, sabahın Brian May'la röportajında Preston & Steve'i dinlediğini keşfettim.), Daha önce bilmediğim bir dünya, benim için açıldı. Ve bulduğum şeyin güzelliği ve gizemi beni hayrete düşürdü ... Ben de ilginç bir olayla tanıştım. Yazarlar Brian May ve onlara sunulan her kopyayı imzalayacak kadar nazik olan fotoğraf tarihçisi Elena Vidal. WMMR sabah radyo radyosu Pierre Robert de katıldı; hiç şüphesiz ilginç bir arkadaştır. Büyük bir sehpa kitabı gibi! Güzel ve ağır, sayfa atmak için bir hazinedir ve önümüzdeki yıllarda kitap koleksiyonumda paha biçilemez olacaktır.

melissatoledo

Bu tamamen orijinal bir kahramanla büyüleyici bir hikaye. Lanet, hatırlatıcı, duygusal olarak samimi ve hassasiyet ve sevgi ile işlenen anlatı, sayfaları gerginlik ve cüretle doldurur. Yazar, utanç, suçluluk, yalnızlık, ayrılma ve ölüm bölgelerini (birkaç isim olarak) nadiren keşfederek zarfı iter. Kahramanı Clara Marsh, üç boyutlu, kusurlu ve unutulmaz. Küçük hareketleri ciltler konuşur ve suskunluğu yankılanır. Diğer karakterlerle olan ilişkisi ve etkileyici hikayesi, bu sayfaları çevirmenizi sağlar. Clara'nın bir müteahhit olarak mesleği, genişletilmiş bir metafor olarak mükemmel malzemeler sağlar. Ayrıca, bu ilk yazarın bu roman için titiz bir araştırma yaptığı açıktır. Hikaye karakterle gelişir ve karakter gelişimi hikaye tarafından yönlendirilir. İnce bir dengeye sahip ve son sayfaya gitmek işkenceydi çünkü Clara'yı bırakmak istemedim. Girmek istemediğim arsa / villian bazı tahmin edilebilir yönleri nedeniyle beş yerine dört yıldız verdim - spoiler vermek istemiyorum. Ancak, bu hala sizi ilk sayfadan son sayfaya bağlamanızı sağlayacak derinden tatmin edici bir roman. Ve ötesinde.

melissatoledo

İlk anlatıyı okuyun ve durup bir mola vermek zorunda kaldı. Rating hikayenin yarısının olduğunu yansıtır. Er ya da geç ona geri döner.