juanguzgir35c9

Sebasti itibaren Almaly, Kazakistan itibaren Almaly, Kazakistan

Okuyucu Sebasti itibaren Almaly, Kazakistan

Sebasti itibaren Almaly, Kazakistan

juanguzgir35c9

Bu kitap sizi gerçekten yeni bir yere götürmeyecek. Anladığım kadarıyla, yazarın çok trajik yaşamının gerçek bir anlatımı. Gerçekten trajik olsa da ve gerçekten komik olsa da, bu kitap hakkında gerçekten özel, yaratıcı veya orijinal bir şey olduğunu hissetmedim. Eğer bir şey varsa, pop kurgunun sadece kendi kişisel hikayelerini anlatan insanların yazdığı kitaplarla kalması sinirleri bozdu. Bilmiyorum, sanırım sadece bir "hikaye" daha fazlasını bekliyordum veya umuyordum.

juanguzgir35c9

Bu, babaannemin Michigan kulübesinde sahip olduğu birçok kitaptan biriydi. Okuma sırasında oldukça heyecan verici bir macera düşündüm - kesinlikle en son film enkarnasyonundan daha iyi.

juanguzgir35c9

Sevimli yazar. Fransız "bon-bon" kitaplarının en iyilerinden biri.

juanguzgir35c9

Filmi kitaptan daha iyi sevmiyorum, ama bu o kitaplardan biriydi. Kitap hiçbir şekilde kötü değildi ama filmden daha çok keyif aldım.

juanguzgir35c9

Aptal kafiye şarkısı, aptal kafiyeli kitap. Çocuklar için harika! Erken Okuryazarlık Becerileri: Anlatı Becerileri Fonolojik Farkındalık Baskı Motivasyonu

juanguzgir35c9

While both very much a narrative with a plotlines, characters and drama, this book reminded me so much of Augustine's Confessions in its manner of self-reflections, thoughts on faith and grasping one's particular passions as a path from God.

juanguzgir35c9

This book I recommend to every one just in one chapter it gets a little creepy but the rest is just plain awesome!