carlos_sueskun

Carlos Suesc Suesc itibaren Canonbie, Canonbie, Dumfries and Galloway DG14, İngiltere itibaren Canonbie, Canonbie, Dumfries and Galloway DG14, İngiltere

Okuyucu Carlos Suesc Suesc itibaren Canonbie, Canonbie, Dumfries and Galloway DG14, İngiltere

Carlos Suesc Suesc itibaren Canonbie, Canonbie, Dumfries and Galloway DG14, İngiltere

carlos_sueskun

Bu kitabı gerçekten beğendim. Tamamen ilginçti, düşük doğum hızları hakkında çok konuşuyor ve Avrupa'nın gittiği hızda, nüfusu sürdürmek için yeterli çocuk sahibi olamadan kendilerini yetiştiriyorlar. Bence bu önemli bir kitap olsa da, okuması biraz zor. Kitabın önermesi, Batı yaşam tarzımızın çıkış yolunda olduğu korkutucu, yine de çok önemli bir kitap. Okuduğuma sevindim.

carlos_sueskun

So far I am about 1/4 the way into the book and I am really appreciating this book and the messsage that it sends about how to raise your child to be safe in an unsafe world. It teaches you to not to scare your child about strangers, but rather how to deal with tricky people, people who they might even know.... My daughter's preschool just went thru the Yello Dino Safety program and I thought it was really well presented for 4/5 year olds. I know the program also caters to older children too, but starting at the 4/5 year old age seems so appropriate.