kimjyejye0dab

Jihye Kim Kim itibaren 34810 Matalbaniega, Palencia, İspanya itibaren 34810 Matalbaniega, Palencia, İspanya

Okuyucu Jihye Kim Kim itibaren 34810 Matalbaniega, Palencia, İspanya

Jihye Kim Kim itibaren 34810 Matalbaniega, Palencia, İspanya

kimjyejye0dab

Bu kitabı saçmalık sınıfında Orwell için bir folyo olarak kullanıyorum. Gerçekten çok korkunç. Lakoff'un dili manipüle eden muhafazakarlar hakkında bazı makul iddiaları var, ancak Demokratların dili nasıl revize etmesi gerektiğine dair olumlu önerileri mantıklı ve önerileri için bilişsel bilim arka planı Demokratlar ve Cumhuriyetçiler birbirlerini anlayamıyor çünkü beyinleri farklı kablolar.

kimjyejye0dab

"Öte yandan Johnson'ın kitabı tam olarak Zinn'in yazdığı eski moda muhafazakar tarihe benziyor. Johnson'un muhafazakarlığı çok açık ve kolay görülebilir. Örneğin 1960'larla ilgili bu alıntıyı alın: Altmışlar, bu merhametli on yıllardan biriydi. Normalde bir zamanlar ihtiyatlı bir erdem kazanan ve zamanında sorumlu davranışa devam edecek olan erkek ve kadınları o yıllarda kandırırlardı. (s.845) Her neyse, Berlin'e geri döndüğümde Johnson kitabını hala yanımda götürdüm çünkü yeni başlayanlar için çok daha bilgilendirici ve çok iyi bir okuma. "

kimjyejye0dab

Sherlock Holmes filmleri ve TV şovlarının birçoğunu izlememe rağmen kitaplardan herhangi birini okuyacağımı hiç düşünmemiştim ve sahip olduğum için çok mutluyum. Arthur Conan Doyle, kitaplarını yazarken bir deha fikrine sahipti, araziler çok iyi düşünülmüş ve bir daha ne olacağını ya da kimin suçu işleyeceğini asla tahmin edemedim. Gelecekte kesinlikle daha fazla Sherlock Holmes kitabı okuyacağım. Onlar parlak klasikler ve bence herkes hayatları boyunca en az bir Sherlock Holmes kitabı okumalı, harikalar.

kimjyejye0dab

I tried... it was okay for awhile and then it just lost me. I didn't really care for this one.