rajz4

Rajzi Tsz Tsz itibaren Jangla, Uttar Pradesh 281302, Hindistan itibaren Jangla, Uttar Pradesh 281302, Hindistan

Okuyucu Rajzi Tsz Tsz itibaren Jangla, Uttar Pradesh 281302, Hindistan

Rajzi Tsz Tsz itibaren Jangla, Uttar Pradesh 281302, Hindistan

rajz4

Hayal kırıklığına uğramıştım. Bence film daha iyi.

rajz4

İlk okuduğumda bu kitabın tadını çok daha fazla çıkarmak istedim. İkinci kez, o kadar da değil. Hala kolay ve ilginç bir okuma ve hoşuma gitti, ama yardım edemem ama diğerlerinde çok keskinken, gerçekçi olmayan aptal Katniss'in bu kadar çok durumda olduğunu ertelemekten. Yazı stili benim fincan çayım değil - genç yetişkin romanları için tipik. Bu sadece benim zevkimle ilgilidir ve hala Açlık Oyunları destanının en iyi genç yetişkin serilerinden biri olduğunu biliyorum.

rajz4

Bugünlerde genel sinizmim ve paranormal YA'ya olan güvensizliğim göz önüne alındığında, bu kitap için yüksek beklentilerim yoktu, ama aynı şekilde, farklı ve değerli bir deneyim olduğunu umduğum bazı umutlarla girdim. Ne yazık ki, benim için durum böyle değildi. Bu romanla ilgili asıl meselem sonuçta onun içinde yaşayan insanlar. Karakterlerin hiçbirini umursamıyordum, destekleyici bir oyuncu bar ama ne yazık ki basmakalıp kalıplaşmıştı. İki kahraman, inanılmaz derecede saldırgan ve mümkün değildi, ancak herkes için aynı şey söylenebilirdi, adil. Bununla birlikte, bilerek kötü davranan iki ipucunuz olduğunda ve daha sonra eylemleri için oldukça haksız yere acı çektiğinizde, idealleri için refahlarına biraz dikkat etmek istersiniz. Ama hayır, sonunda Em ve Chase'e bir şey olması için mutluydum, çünkü kişilikleri çok iticiydi. Romanın 'Kürkçülerinin' (klasik selefleri gibi bir şey değil) Em ve Chase'i oldukça küçük ahlaki suçları için cezalandırarak zamanını boşa harcadıkları oldukça iddia edilebilir (elbette bu hikayede bile kızartmak için çok daha büyük balıklar var! !) ama hepsi aynı: bunlar asla vaktimi şirkette geçirmek istemeyeceğim iki genç! Faaliyetleri ve tüm yanlış hareketlerini haklı çıkarma girişimlerinin yanı sıra, Em ve Chase ve neredeyse tüm arkadaşları, inanılmaz derecede rahatsız edici olan kendi merkezli tutumlar sergiliyorlar. Bu romanın doğaüstü varlıklarının şiddet içeren 'adalet'i getirdikleri göz önüne alındığında, anlatı şaşırtıcı bir şekilde seçim, suçluluk ve affetme eylemiyle ilgili çelişkili ve karışık mesajlarla doludur. Belki de bu yazıda bilinçli bir seçimdi, özellikle de bu bir dizideki ilk şeydi, ama asla açıklığa kavuşturulmamış merkezi bir kavram olduğunu hissettim. Bu olayların ortaya çıkmasına tanık olmak ve geçmiş yanlışların işitildiğini duymak oldukça üzücü ve yazarın bu konudaki tavrının ne olduğunu asla bilmiyordu. Bulanıklaştırmayla ilgili ayrıntılı gerçek eylemin çoğunun kitapta yolun 3 / 4'üne kadar gerçekleşmediği göz önüne alındığında, okuma sırasında da ilerleme hızı benim için bir sorundu ve hatta daha fazlası o kadar hızlı bir şekilde ortaya çıkıyor ki inanılmaz derecede ayrı ve iklim karşıtı hissediyor. Yine, bu sadece patlamanın serinin ilk örneği olmanın bir belirtisi olabilir, ama sonuçta çok azına doğru bu kadar büyük bir gerginlik varmış gibi hissettim. Ve o zaman bile, kahramanın kiminle karşı karşıya olduklarına dair devam eden cehalet göz önüne alındığında, elbette baştan beri bildiğimiz zaman, 'gizemi' çok yakında zayıfladı! Bir parçam hala bu dizinin gelecekte nereye gideceğini görmek için biraz meraklı, ama eğer bu karakterlerle daha fazla zaman geçirmek anlamına geliyorsa .... Bunu başarabileceğimden emin değilim, söylediğim için üzgünüm! !!

rajz4

What can I say. Another well researched biography by Kitty Kelley. It reinforces all my prejudices and is an excellent companion to .The Family: The Real Story of the Bush Dynasty

rajz4

Not available yet knidle SA