jorshpena

Jorsh Pe Pe itibaren 18510 Miltzow, Almanya itibaren 18510 Miltzow, Almanya

Okuyucu Jorsh Pe Pe itibaren 18510 Miltzow, Almanya

Jorsh Pe Pe itibaren 18510 Miltzow, Almanya

jorshpena

Bu kitap yüzünden hukuk fakültesine gittim. Atticus olmak istedim. Eğer bunu okumadıysanız, bu sitede olacağını sanmıyorum.

jorshpena

Küba purosu silindirleri ve anna karenina arasındaki bağlantıyı ... harika.

jorshpena

Dan Brown'un kitapları Time Travel TV dizisi gibidir: Çok eğlenceli, tarih ve sanat hakkında daha fazla bilgi edinmek için dikkatinizi çekiyorlar, ancak onları bir bilgi tabanı olarak alamazsınız çünkü çok fazla özgürlük alınır. Bu kitap büyük bir çelişkiyi temsil ediyor: Nesir kötü, birçok tutarsızlık ve vasat diyalogları var ve birçok tarihi özgürlük alıyor ... ama öte yandan, çok eğlenceli, Brown, gerilim ve dinamik ritmin nasıl ele alınacağını çok iyi biliyor, ve ünlü sanat eserlerini, tarihi mekanları içermesi ve ilginç ve az bilinen bilgiler sunması onu kaçırılmaz kılar. Bu romanlar sayesinde oraya gittiğimde Roma ve Paris'ten daha fazla şey bildim ve daha iyi gözlerle görebildiğimi inkar edemem. Siteleri ziyaret ettim ve Brown okumasaydım kaçırmış olabileceğim şeyler gördüm.

jorshpena

Tony Horwitz iyi iş çıkarıyor. Vikinglere koşan insanların torunları ile başlayarak, İspanyol perişanlıklarından (Coronado Meksika'dan Kansas'a yürüdü, bazı adamları çayırların acımasız samiyetinden çıldırdı), kıtaya doğru dolaştı. Fransızlar (Hugenots, Jacksonville, FL'yi kurdular, sonra İspanyollar Engizisyon'u çağırarak silindiler), sonra Jamestown'u takip ettiler. Amerikalılar için okumaya değer.

jorshpena

politik amaçlar iyi olabilir, ama biz insan iktidara sahip olmaya başlarız, iktidar komplosu kriptoaliz, sansür ve pislik getirir. yani gücün anlamı çok tehlikelidir ve her şeyi değiştirebilir ve BÜYÜK KARDEŞ SİZİ İZLEYDİĞİNDE! SONRA bir erkeğin özgürlüğü bir şaka gibidir!

jorshpena

Küçük bir iblisin biyografisi, görünüşte tuttuğunuz kitabın sayfalarında yaşıyor ve tüm sonsuzluk için lanetlenmenize yardımcı olmaktan daha fazlası. Tamam. Kan Kitapları kadar korkutucu ya da rahatsız edici değil; ya da Her Zaman Hırsız ya da Aberat serilerinden herhangi biri kadar kişisel eğlencelidir. Ama eğlence kendi başına. Biraz kan, biraz korkut. Orada çok fazla bir şey yok. Oh, kafiyeli. Bu bir hediye ve hoş biriydi. Her zaman kitap kabul ediyorum. Ve ne olacağını bilmiyordum, bu yüzden kesinlikle hayal kırıklığına uğradım. Bu romanı işe gidip gelme kitabı olarak öneriyorum: trende işe gidip gelirken zihninizi meşgul etmenin bir yolu. Tekrar kafiyeli! Egad! Bu daha da kötüleşmeden dursam iyi olur.

jorshpena

Elizabeth Edwards is a remarkable lady and I was devastated when she announced her cancer had returned and was incurable.