lukashubatka

Luk itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Luk itibaren Texas

Luk itibaren Texas

lukashubatka

Çizgi romanların çoğu göz kamaştırıcı punklarla doygun hale geldikten sonra FoxTrot hala kendine ait. Bu kitap kendi payına sahip değil, ama FT hala daha iyi çizgi romanlardan biri. Şerit, devam ederken Jason'a daha fazla odaklanıyor, bu yüzden sonunda daha az asosyal hayranlar terk edilmiş hissetmeye başlayabilir - Anlamak için gerçekten çok çalışmanız gereken birkaç yumruk çizgisi bile var. Ayrıca Amend'den daha fazla yorum olacağını umuyordum. Genel olarak, 40 $ değerinde.

lukashubatka

Bay Brown tarafından beslenmeden önce, göz alıcı Avrupa şehirlerinde kurulan eski komplo teorisi çöpleri için bir zayıflık olduğunu kabul ederdim; Cathars, Şövalyeler Templar, bir tür masonlar birlikte bir aşk ilgi ve uğursuz ve tehdit edici ve voilà, eğlenceli eğlenceli atmak. Bu türden, bu kolayca en ödüllendirici ve en bilgeliktir

lukashubatka

Kitabın son 1 / 3'ü en iyi bölümdü. Yaşadığı trajedinin sonraki mimarisini etkileyip etkilemediğini öğrenmek ilginç olabilir. Tahminimce cevap muhtemelen "hayır" dır. Süreçte incitebileceği / aldatmış olabileceği halde sanat formuna sadıktı. Bu kitabı okuduktan sonra bir daha asla aynı şekilde bir FLW evine bakamayacağım.

lukashubatka

One of my favourite books as a child. I was reminded of it this evening while attending a lecture by the artist, David Hardy, to the Birmingham Science Fiction Group! When a couple of pictures from this appeared on the screen, it brought back all kinds of nice feelings.

lukashubatka

Quick read full of excitement and unexpected sweetness. My edition had a great interview with Gruen at the end about how she came to write the book, which I also enjoyed.