msk-best3f79

Kirill Pono Pono itibaren Itanhangá, MT, Brezilya itibaren Itanhangá, MT, Brezilya

Okuyucu Kirill Pono Pono itibaren Itanhangá, MT, Brezilya

Kirill Pono Pono itibaren Itanhangá, MT, Brezilya

msk-best3f79

Bu kitap, inanılmaz çayır açıklaması pasajları için tek başına okumaya değer. Cather, ortamın kraliçesi. Ayrıca kırdaki yaşam hakkındaki hikaye şaşırtıcı derecede dramatik.

msk-best3f79

Fiber & Brimstone Laura Childs'ın 8. Scrapbooking Gizemi. Canlı açıklamaları New Orleans'ı gözünüzün önünde canlandırıyor. French Quarter'ın cazibesi sayfaların sıçramasını sağlayarak ölmeyi rahatlattı. Karakterler de yüce. Carmela ve onun en iyi arkadaşı Ava, birlikte olmak her zaman eğlencelidir. Akıllı ve sadık Carmela, herkesin sahip olmak istediği arkadaştır. Bir arkadaşının başı dertte olduğunda, hayatını riske etmek ve bunu yapmak için uzuv çekmek zorunda olsa bile bir yardım eli sunmak için Carmela'ya güvenebilirler. Suç ortağı, her zaman büyüleyici Ava, ona hayatın fırlatan herhangi bir şeyinden geçer. Carmela ve Ava, herhangi bir gizemi çözen harika bir ekip oluştururlar. Bunu söyledikten sonra, Fiber & Brimstone'da gizemin kendisini biraz hayal kırıklığı bulduğumu eklemeliyim. Carmela ve Ava, işlerinde o kadar öfkeli ki, Canavar ve Mayhem Torchlight Geçit Töreni için inşa ettikleri canavar kukla ve tüm Cadılar Bayramı partileri, cinayetleri çözmenin sonradan düştüğü hissetti. Bana göre ipuçlarını aramak için bu kadar zaman harcamış gibi görünmüyorlardı. Ancak, kitaptan keyif aldım, ama çoğunlukla çekiciliği ve karakterleri için.

msk-best3f79

Başlıkla başlayalım. Biraz ürkütücü, ha? Ya da belki de içimdeki vejetaryen bunu bulur. Harika bir kısa hikaye koleksiyonunu örneklemekle ilgileniyorsanız, bir unvanın iştahını aşın ve bir tedavi için yerleşin. Bir incelik diyelim. Narin Yenilebilir Kuşlar yazar Lauren Groff'un ikinci kitabı, ilk kitabı en çok satan The Monsters of Templeton. Çoğunluğu çeşitli edebi dergilerde yayınlanan dokuz öyküden oluşan bir koleksiyon. Dokuz kişiden ilk yedi tanesini beğendim - "Majorette", "Blythe", "Watershed" ve "Sir Fleeting" şimdiye kadar okuduğum en iyi kısa öyküler arasındaydı. (Gerçekten istediğim kadarıyla, "Fugue" ya da "Narin Yenilebilir Kuşlar" a giremedim. Kendimi biraz kafam karıştı ve cümleleri tekrar okudum, kitabı bırakıp tekrar başladım ... hepsi boşuna .) Bu hikayeler biraz karanlık, özellikle de "L. Debard ve Aliette" de birkaç paragrafla. Aynı Templeton, NY, Groff'un romanı The Temple of the Monston için ayar olan "Lucky Chow Fun" ile aynı. Benim için özellikle ilgi çekici olan Pennsylvania ve Philadelphia'da (özellikle "Blythe") geçen hikayelerdi. Okuduğum yedi öykünün her birinde, Groff bir şekilde kuş metaforunu içeriyor, ancak o kadar etkili bir şekilde yapıldı, yazarın üzerine aşırıya kaçma veya ağır el gibi görünmüyor. Ayrıca, okuyucuyu, yılı belirtmeden hikayenin hangi çağda olduğunu göstermek konusunda da beceriklidir - "Ancak profesyonel bir futbolcu karısını öldürüp ülkeyi yeni bir açıyla suçladığında gazeteciler kandırıldı." - ve özellikle karakterlerini geliştirirken. (Blythe, "Blythe" den Ancel de Chair - harika isim, hayır? - "Sir Fleeting" den özellikle unutulmazdır.) Bir yazar benim için yeni olduğunda, onları kısa hikayeleriyle keşfetmekten hoşlanırım (eğer böyle yazdım). Ben daha büyük, sit-down yemek için iştah uyandırırken onların meze tür şekilde kendi yazı özel bir anlam verir düşünüyorum.

msk-best3f79

Zor bir kitap girmek, ama iyi sebat değer.