alanomoraes

Alan Moraes Moraes itibaren Cool Valley, MO, Birleşik Devletler itibaren Cool Valley, MO, Birleşik Devletler

Okuyucu Alan Moraes Moraes itibaren Cool Valley, MO, Birleşik Devletler

Alan Moraes Moraes itibaren Cool Valley, MO, Birleşik Devletler

alanomoraes

Bu kitabı çok beğendim. İlk kitabı okumam gerek. Marie sevimli bir karakter. Arp ve arp dersleriyle ilgili bölümleri okumak beni öğrenmemi istiyor. İnsanlar ve yerlerin açıklaması güzeldi. Üçgeni olan bir aşk hikayesi. Batıl inanç ve küfürlerle ilgilidir. Kitap kalın, ancak bölümler randevu beklerken alınacak ve okunacak büyüklükteydi. Kesinlikle daha fazla Michael Phillips kitabı arayacağım.

alanomoraes

Mary Oliver'ın şiirini, özellikle de doğal dünya üzerindeki sessiz bakış açısını seviyorum.

alanomoraes

Eğer yapabilseydim muhtemelen 2.5 yıldız verirdim. Kesinlikle ilginç bir geçmişi ve araştırma vardı ama yerlerde çok kuru ve çok etrafında atlandı. Ortadaki üçüncü yavaş gidiyordu.

alanomoraes

Bu kitaptan nefret ettim çünkü uzun ve kelimeler çok kuruydu. Ama kıçımı diğer kitaplardan daha fazla kurtaran bu kitaptan daha çok şey öğrendim ... İncil'den kısa. ;) Gazeteciliğe ve hukuka giriyorsanız, inanılmaz faydalı ve harika bir öğrenme aracıdır. Bir gazeteci ya da hukuk öğrencisi değilseniz ve bunu okumaktan hoşlanıyorsanız, terapiye ihtiyacınız vardır. ;)

alanomoraes

Diğer tüm Dan Brown kitaplarını okudum ... bu yüzden bükülmeyi beklediğiniz bir yere gidersiniz. DaVinci Kodu ilk okuduğum ve okunması en eğlenceli olsa da, yine de bundan zevk aldım. Ben arsa kıvrımları bir sürü anlayabiliyordu .. ama tarih ve efsane dokuma yolu beni her zaman etkileyecek.

alanomoraes

Çok güzel bir roman. Bu tür bir bilim kurgu için tipik olan kolay bir okuma. Bence bu genel olarak bir savaş eleştirisi ve özellikle bitmez tükenmez Vietnam Savaşı. Nedense bu kitap benim için özellikle hatırlanabilir. Yazarın zaman deneyimini hafif bir seyahatten daha hızlı başaran bir kültüre dahil etmekten zevk aldım. Ve böylece bir karakterin deneyimleri, çağlar boyunca süren ve görünüşte tüm anlamı kaybeden bu savaşın bütünlüğünü kapsıyor.

alanomoraes

This is the third Susanna Kearsley novel I've read, all of them of the time-slip variety. I enjoyed this story, the characters were likable, the story was light and easy to read. I think fans of romance novels would eat this up and if you're looking for a breezy beach read this might just do the trick.