jordibosch

Jordi Bosch Bosch itibaren Craswall, Hereford, Herefordshire HR2 0PW, İngiltere itibaren Craswall, Hereford, Herefordshire HR2 0PW, İngiltere

Okuyucu Jordi Bosch Bosch itibaren Craswall, Hereford, Herefordshire HR2 0PW, İngiltere

Jordi Bosch Bosch itibaren Craswall, Hereford, Herefordshire HR2 0PW, İngiltere

jordibosch

Akne Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey: Gençler İçin Yardım Kitabı (Bilmeniz Gerekenler Kütüphanesi) Jennifer Ceaser (2002): Genç yetişkinler için yazılan bu kitap, nedenleri ve farklı akne türlerini açıklıyor ve tedavi seçeneklerini tartışıyor. Bu kitap hem bilgilendirici hem de kapsamlı, aynı zamanda okunması kolay ve ezici değil. Akne ile uğraşan gençlerden birkaç birinci şahıs hesabı, YA'ların metnin monotonluğunu tanımlamasına ve parçalamasına yardımcı olmak için kitap boyunca serpilir. Sivilceleri önleme ve tedavi etme konusunda yardımcı ve doğrudan tavsiyeye ek olarak, bu kitap psikolojik etkilerini de ele almaktadır. Çoğu terim metinde açıklanmıştır, ancak arkada bir sözlük, bibliyografya ve dizin bulunmaktadır.

jordibosch

tüm zamanların favori kısa hikaye kitabı.

jordibosch

Ne güzel bir iş. Kitabın zor öncülüne rağmen bunu okumaktan gerçekten keyif aldım. Waldman karakterlerinin her birinin bir varlığı ve sesi vardır ve HİÇBİR ŞEKER KAPLAMALIDIR. Irkçılık, zulüm, siyaset, cinsiyet, milliyet ve çok daha fazlası bu romanı gerçekten sürükledi. Bu okuma tavsiye ederim.

jordibosch

Both books in the series were half price at the Strand but I haven't hit the 50 page test yet.

jordibosch

This book is a fun, easy read. But I enjoyed reading Melissa Bank's other book, "A Girl's Guide to Hunting and Fishing", more.