so3ad

Soaad Ebrahim Ebrahim itibaren Deodha, Bihar 813108, Hindistan itibaren Deodha, Bihar 813108, Hindistan

Okuyucu Soaad Ebrahim Ebrahim itibaren Deodha, Bihar 813108, Hindistan

Soaad Ebrahim Ebrahim itibaren Deodha, Bihar 813108, Hindistan

so3ad

Bu benim en sevdiğim kitaplardan biri. Tekrar tekrar güzel ruhani içgörülerle dolu bir hediye.

so3ad

Bu güzel ve unutulmaz bir oyun.

so3ad

Bu kitabı SEVDİ. Herkese tavsiye ederim !!!

so3ad

Bu kitap, okuduğum ilk Melissa Marr. Kitaptaki peri mitolojisinin gelişimi çok iyi !! Her ne kadar biz onları çok derin bilmelerine izin verilmedi hissettim rağmen karakterler Tamam. Yazma tarzı basit ve taze, sizi yormadı. Kitabı terk etmek istediğim noktalar vardı, diğerleri tamamen açıktı (exapmle için son). Genel olarak kitap iyiydi :)

so3ad

İlk kitap "Çöl Oğulları" bir aşk hikayesi, bir çağın hikayesi iken, bu kitap daha fazla .. üzgün mü? Hile, yalan ve her türlü kötü şey oluyor. İlkini okursanız, ama dikkat ederseniz okumaya değer - o kadar iyi değil.

so3ad

Kısa bir gerilim, bu kitap gerçekten her şeyin yolunda olduğunu hissettiriyor, sonra o hissi eziyor. Okulda daha önce seçilmiş olan herkes bu kitapla ilgili olabilir. Hiç seçildiđimden deđil ...

so3ad

** spoiler uyarısı ** Bu kitap yaşayan bir çocuk hakkında, sanırım gelecekte, kitapta meydana gelen Kanun nedeniyle. Bu kitabın yasası ailelerin 2'den fazla çocuğa sahip olamayacaklarıdır. Bu yüzden ana karakter Luke gizlenmeli, evinin içinde kalır ve dışarı çıkamaz çünkü onu görürlerse onu öldürürlerdi. Luke odasının penceresinden merak ederken, evlerinin yanındaki "Barons" ailesinden pencerede bir yüz gördü, kıza Jenniffer denildi ve aynı zamanda üçüncü bir çocuktu. Her ikisinin de sahte bir kimliğe ihtiyacı vardı ve bu sahte kimlikle başka bir aileyle birlikte yaşayabilirlerdi. Ancak Jeniffer, Luke ve diğer üçüncü üçüncü çocuk bir miting planladı, herkes gidiyordu ama sonunda Luke gitmek istemedi. Luke sonra Jeniffer'in babasını bulur ve polisin 40 çocuğu ve Jeniffer'i de öldürdüğünü söyledi. Gerçekten hoşuma gidiyor çünkü sizi Luke'un hayatının gelecek yıllarda ne olacağını düşünmenize neden oluyor. Bu kitabı size gerçekten tavsiye ederim, benim için okuduğum en sevdiğim kitaplardan biri oldu. Ayrıca bunu okuyacak daha çok kitap var.

so3ad

** spoiler alert ** About a woman who while driving her daughter to college wonders what she is going to do with herself. While everyone feels sad when their children go off to college this woman is really bummed. Made me wonder if her whole world was so wrapped up in her daughter what in the world did she do all day while her daughter was in school. I guess there are people like that but as they say only a boring person gets bored.