alsherif

Al Sherif Khalaf Sherif Khalaf itibaren 46013 Runate MN, İtalya itibaren 46013 Runate MN, İtalya

Okuyucu Al Sherif Khalaf Sherif Khalaf itibaren 46013 Runate MN, İtalya

Al Sherif Khalaf Sherif Khalaf itibaren 46013 Runate MN, İtalya

alsherif

Tibet'te bir miktar Yeti bulmayı beklersiniz, bu yüzden İngiliz kaşif Profesör Travers 1935'te onları aramaya başlar. Manastırın hemen dışında bir şeyler bulur, ancak onların umulmadıklarından ziyade umulmadıkları şey değildir. kardan adamlar, robotlar, tüylü ve sevimli ama vahşi ve göğüslerine gizlenmiş küçük metal küreler tarafından kontrol ediliyorlar. Ve küreleri kontrol etmek, elinden geldiği gibi, manastırı dünya hakimiyetine doğru ilk adım olarak kontrol etmeye çalışırken, parçalanmış bir uzaylı, Büyük Zeka'dır. Neyse ki Travers, keşişler ve dünyanın geri kalanı için Doktor ve iki insan arkadaşı Jamie ve Victoria da Büyük Zekayı folyolamak ve manastırı kurmak için bu belirli uzay-zamanına düşüyorlar. daha düzenli ve ortodoks bir disipline geri dönelim. Otuz yıl sonra, bir sonraki gezegen fetih girişiminde, Büyük İstihbarat incelikteki tüm girişimleri bir kenara bırakır. Londra metro sistemini işgal ediyor. Parlayan gözlere sahip Yeti, her şeyi silahlardan vurdukları yapışkan ve ölümcül ağ benzeri bir madde ile püskürtüyor. Bir kez daha çift ajanlar çizgilerin arkasında çalışıyor ve karanlıkta tutkal tabancaları ile saklambaç. Bu kez Doktor, arkadaşları ve tüm İngiliz Ordusu kötü şeytanları kazmak ve dağınıklığı temizlemek için alır. Bu vintage 60'ların televizyon bilim kurgu şovlarının birkaç bölümünün video kayıtları yıllar boyunca kaybolmuş olduğundan, sesli anlatımla bu ses müzikleri, orijinallerin eğlencesinin çoğunu yeniden yakalamanın iyi bir yoludur.

alsherif

Bu yaşlı Anneyi biraz garip hale getirmesine rağmen yeni bir Anne için mükemmel bir hediye! Güzel, güzel çizimler.

alsherif

Daha önce hiç Wexford romanı okumadım, TV versiyonunu hiç görmedim; Ben pek bir suç ve gizemli okuyucu değilim ve bu sesli kitap hoş bir sürpriz oldu. Açıkçası Wexford ve aile geçmişini bilmiyorum, zaman zaman ortaya çıkıyor, ama bundan dolayı çok fazla eksik olduğumu hissetmedim; bu hikaye kesinlikle bir Wexford bakiresinin tam olarak tadını çıkarabileceği kadar yalnız kalır. Her karakter tam ve çok yönlü bir insandı, kesinlikle hiç kimse bir komplo aygıtı gibi hissetmiyordu - geçmişte ayak parmağımı batırdığım diğer gizemlerden ferahlatıcı bir değişiklik. Ruth Rendell böylesine üstün bir yazar, en sıradan, günlük detaylar - Virginia Creeper'ın düşen yaprakları, belirli bir Tüp durağı, kaçırılmış bir yolculuğa dönüş, Wexford'un davasıyla ilgili mi? sadece ortaya çıktıkça söyleyemezsiniz - her zaman ilginç hale getirilir, dikkatim bu hikayenin anlatılması sırasında asla bir kez sürüklenmedi. Sesli kitap deneyiminin tadını çıkardım, bu mükemmel Nigel Anthony tarafından bana okundu, ancak * dinlemek zorundasınız *, çok fazla ayrıntı var, açıkken rahatsız edici bir şey yapmak için çok karmaşık bir komplo var. İlk dışarı yürüyüş sırasında benim ipod üzerinde dinleme çalıştı ve hiç de iyi oldu. Günümün bir bölümünü bu hikayeyi dinlemeye karar verdim, kitabı okuyorsam ne yapmam gerektiğine ve sessiz anın gerçek zevklerini yeniden keşfettim ve benim dinleme, bir öğleden sonra saat geçirmek için çok rahatlatıcı bir yol ve bir tavsiye ederim.

alsherif

I loved this book. I read it in a week-end. Although it was fiction, very interesting material on the torso murders of Cleveland in the 1930's and different theories on the identity of the killer. The book is told in flasback with present day scenes and scenes from 1930's.

alsherif

Austin Powers said only two things scare him: nuclear war and carnies, or circus folk. I don't know what it is about the circus that blends so well with dark fantasy and the macabre, but I completely understand Austin's fear of circus folk. That's what makes this such a creepy book. Something Wicked. . . is about a circus that glides into town silently, in the middle of the night. The ringmaster has the ability to grant people's wishes, but at a terrible price. Two boys discover the circus's secret, and decide to stop it before it destroys their town. The story executes its surface theme of horror very well, but also works in subtle descriptions of the power of love and forgiveness. The story is told in simple language, which help make it a quick read.