welgravenimage

Kaylee Welgraven Welgraven itibaren Kodal, Norveç itibaren Kodal, Norveç

Okuyucu Kaylee Welgraven Welgraven itibaren Kodal, Norveç

Kaylee Welgraven Welgraven itibaren Kodal, Norveç

welgravenimage

"Kişi affedebilir ama asla unutmamalı" Pers, Arap / Moğol istilaları ve dinin her şeye dayatması hakkında iyi vahiy. Özellikle özgürlük / demokrasiden hoşlanan kadınlar için iyi bir okuma olacaktır.

welgravenimage

Ah canım, neden seçmesi gerekiyordu (spoiler görüntüle)

welgravenimage

Cuma günü kütüphanede bir Kütüphanelerarası Ödünç Kitap aldım ve Dover'daki Şeytan'ın Yeni Gelenler rafında oturduğunu fark ettim. 48 saatten az bir süre sonra okudum. Kahretsin, bu kitaptan zevk aldım. İlk önce - Lebo bir gazetecidir ve bu yüzden kitap çok net bir şekilde yazılmıştır ve hızlı bir şekilde okunur. Yaratılışçı bir okul kurulunun Akıllı Tasarım'ın evrimle birlikte öğretilmesi için Dover'ın fen müfredatını değiştirmeye çalıştığı Pennsylvania'daki Dover Denemesini kapsar. Yerel ebeveynler dava açtı ve tıpkı Scopes Monkey Trial ve biyoloji derslerinde yaratılış bilimi öğretiminin anayasaya aykırı olduğu kararına benzeyen fen derslerinde dini kavramların öğretilmesi için bir turnusol testi örneği oldu. Büyüleyici. Lebo davayı kapattı ve hesabı ilk elden geldi - ama aynı zamanda bölge için yerel ve Dover'ın bağırarak büyüdü. Muhtemelen agnostik olarak kabul edilebilecek biri, ancak babası sadece dindar değil, aynı zamanda yerel bir muhafazakar dini radyo istasyonunun sahibi idi ve hesabı ilişkileri üzerindeki meditasyonlarla dağılmış durumda. Tam bir bilimsel geçmişe sahip olmadan başlayarak, ilk Akıllı Tasarım izlenimlerini (oldukça iyi bir fikir olarak) ve kendini konular hakkında eğitirken düşüncelerinin evrimini anlatıyor. Davadaki davacıların çoğu, değiştirilmiş müfredata tabi olacak çocukların ebeveynleri, Katolik, Mormon veya Baptist olsun, dindardılar. Her iki kamptaki insanlar arasında oluşan bağları, savaşın küçük kasabayı nasıl parçaladığını, ebeveynlerin cesaretini ve okul tahtasının kibirini - her şeyden önce insanlar hakkında bir kitap. Uzun bir yasal savaşa öncülük etmenin ve icra etmenin hızlı ve ilginç bir okuma olarak yazılabileceğini hiç düşünmemiştim, ancak Lebo bana yanlış olduğunu kanıtlıyor.

welgravenimage

I really like this book because it has a lot of action and it helps me to understand what it was like being a native american during this time. Even though I usually dont like historical fiction, this book was really good.

welgravenimage

alot