zeqi_1840e44a

Wiki Fan Fan itibaren Montfarville, Fransa itibaren Montfarville, Fransa

Okuyucu Wiki Fan Fan itibaren Montfarville, Fransa

Wiki Fan Fan itibaren Montfarville, Fransa

zeqi_1840e44a

kitap Kulübü! Bu kitap annem ve kız kardeşlerim tarafından şiddetle tavsiye edildi.

zeqi_1840e44a

Romeo ve Juliet'in sorunları olduğunu düşünüyorsanız Ana ve Dylan ile tanışmadınız. Her ikisi de tüm aile davalarının annesinin karşı tarafındadır. İnsanın ilk günlerinden öfkeli olan bir kan davası. Ana, görüyorsun, bir melek ve onun sevgisi bir iblis. Bunu papazınıza anlatmayı deneyin! Ana, bir gün okuldan sonra gözaltında Dylan'la tanışır ve kendini ona takıntılı bulur. Ama Ana onun bir melek olduğunu ve yeni aşkının bir iblis olduğunu keşfettiğinde, işlerin çok daha kolay olmayacağını biliyor. Okulundaki diğer melekler, onu görmeyi bırakması için onu uyarır. Dylan'ın iblis arkadaşları onu tehdit ediyor. Bir iblisle çıktığı için onu öldürmeye hazır görünmeyen tek kişi en yakın arkadaşı Cheyenne'dir. Ve işler gerçekten kıllı olmadan önce. Bu romanın temeli beni içeri çekti. Karakterlerin karmaşıklığı beni okumaya devam etti. İlk bakışta, melekleri ve şeytanları içeren her şeyin oldukça kuru bir olay olacağını düşünmek kolay olabilir. Sonuçta, melekler iyi, şeytanlar kötü, değil mi? Bunun böyle olmadığı hoş bir sürpriz oldu. Ana'nın evreninde herkes hata yapar, hatta melekler bile. Üstünlük kompleksi olan bir cinayet gizemini ve melekleri toplayın ve kendinize harika bir sayfa döndürücü kazandınız. Keşke en iyi arkadaşım için bir meleğim olsaydı. Arp'ta en sevdiğim ABBA şarkılarını çalmalarını sağlıyorum

zeqi_1840e44a

Vay. Sanırım Sudan'da neler olduğunu hiç bilmiyordum. İlk öğretim işimden kaçan ve kitap boyunca onu düşünmeyi durduramayan bir çocuğa öğrettim. Egger bununla iyi bir iş çıkarıyor.

zeqi_1840e44a

Bu kitaptan çok şey öğrendim. Metrodaki evsiz bir adam bana bunun bir sürü yalan olduğunu söyledi, ancak bence Irak'taki mevcut durumu daha iyi anlamama yardımcı olan birçok iyi bilgi vardı.

zeqi_1840e44a

If you like survivor and horror, you'll love this one.

zeqi_1840e44a

I gobbled up all of these books when I was in my horse phase.