isamu

Isamudin Ahmad Ahmad itibaren Dołęga, Polonya itibaren Dołęga, Polonya

Okuyucu Isamudin Ahmad Ahmad itibaren Dołęga, Polonya

Isamudin Ahmad Ahmad itibaren Dołęga, Polonya

isamu

Fars Edebiyatının Başyapıtları Cilt 20 - Jami'nin Yedi Kökeninden Yusuf ve Zulikha; Abdurrahman Jami; 1345, 54 s., İkinci Baskı 1352; Beşinci Baskı 1365; Konu: 16. yüzyılın Onyedinci Yüzyılından Yusuf ve Zulikha'nın Keyifli Hikayesi Yedi Orang Jami, Khosrow ve Shirin Nezami tarafından Khosrow ve Shirin Nizami tarzında, Khosrow ve Weiss ve Ramin Fakhr Gorgani tarafından yazılan, 887 ve 888 AH arasında Yedi Masnavi tamamlandı. Mihrab'ın koltuğunda Seth, Choi'nin İdris'e başlamasını bekler; - Talbis'te Chu, ilahi İdris'i öğretmek için kutsaldır; - Nuh Nuh'a düşer; Nuh, - açıkça Chu Huan adlı Zafaq adlı davetli Halilullah tarafından yapıldı, - bu yardımseverlik "Isaac" başardı; Bu dayak yememenin yoluydu - Hoda Gulbang Dağı "Jacob" dan kaçtı; Eyerlerin arkasında çalıştı, - Kenan sınırına kadar Kenan'da oturmaya koyuldu, - Mallarını artırmak ve koyun ve keçi sayısını arttırmak için, - Moore ve çekirgeden daha fazla oğul vardı " Yusuf on bir yaşındaydı, ama Yusuf hayatındaydı, Chu Yusuf annesine düştü, - ay havaya uçtu, kardeşi fidelerin bahçesinden üflendi, - John'un gökleri, çiçek Halilullah Golest'in hilalleri, Ona ince bir uzuv düştü Isaac'ın kulesinin bir gövdesi, - Yakup'un bahçesinden bir lale biliminin ışıltılı gözleri, - Ezo, Kenan'ın yanındaki Gazali Şamim'in hem balsamı hem de sıcak Jacob'u oldu, - Kenan çölündeki bakışları ... Shrbyany

isamu

Çok sağlam üçlemesi, her kitapta gerçeklik inancınızı biraz daha askıya almanız gerekiyor. Bu bir film serisine oldukça kolay dönüştüğünü düşünüyorum. Lisbeth rolünü yayınlamak zor ve hatta biraz dış diyaloğu olan birini canlandırmak daha zor olacak.

isamu

It took me almost two years to read this book. It was very heavy and I developed tendinitis in my shoulder while reading it (caused by something else). LBJ is fascinating.