felixtsoi

Felix Tsoi Tsoi itibaren Woodhurst, Cambridgeshire PE28 3BW, İngiltere itibaren Woodhurst, Cambridgeshire PE28 3BW, İngiltere

Okuyucu Felix Tsoi Tsoi itibaren Woodhurst, Cambridgeshire PE28 3BW, İngiltere

Felix Tsoi Tsoi itibaren Woodhurst, Cambridgeshire PE28 3BW, İngiltere

felixtsoi

Düzeltmeler hakkında çok karışık hislerim var. Bir yandan, Chip'in süpermarkete ve geziye gitmesi gibi çok parlak setler var, bazı oldukça makul ve bazen ilginç karakterler ve hatta gerçekten hareketli anlar. Öte yandan, Franzen'in karakterleri, özellikle de Alfred ve Enid için sadece ince örtülü bir küçümseme olduğunu hissediyorum. Herhangi bir yaratıcı yazar için bana neyin başarısız olduğunu test ediyor: öğleden sonra geçirmek istemeyeceğiniz insanlar için empati bulmak. Dahası, kitap yazma problemlerinden muzdariptir. Açılış bölümü görkemli ve üzerine yazılmıştır; ve aslında, çok fazla beygir gücüne sahip ama özellikle hiçbir yere gitmeyen birçok cümle var. Sanki Franzen, birçok karma metafor katmanı ile dolu birçok uzun, sarmal, periyodik cümleyle şekillendirilmiş daha “histerik gerçekçi” dürtülerini öfkelendirmek için elinden geleni yapıyordu ve sadece bazen başarılı oldu. Sonuçta, bu kitabın neden bu kadar çok insan tarafından sevildiğinden emin değilim. Belki de anlamak için Midwestern bir aileye sahip olmam gerekirdi.

felixtsoi

read this to understand references in the 'the collector'. it made me realize a couple of things 1- i didnt like the collector book thaaat much... and that generally speaking, too much fantasy is annoying. also, even though i know the play was written a long time ago, i generally found the barbaric slave character who was basically presumed to be a blob of body and emotion offensive.

felixtsoi

As the mother of a daughter from China, this book was very interesting to read.