kolanikola7a3b

Nikola Pisarev Pisarev itibaren Bhabanipur, West Bengal, Hindistan itibaren Bhabanipur, West Bengal, Hindistan

Okuyucu Nikola Pisarev Pisarev itibaren Bhabanipur, West Bengal, Hindistan

Nikola Pisarev Pisarev itibaren Bhabanipur, West Bengal, Hindistan

kolanikola7a3b

En sevdiğim dizi. Bunları okuyabildiğim kadar çok zaman geçirdim! Bu dizi, normal bir on altı yaşında olan Clarissa Fray adlı bir kız hakkında, bir gölge avcısı olarak doğduğunu anlıyor. Gölge avcısı, görme gücüne sahip bir iblis katilidir. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız KİTAPLARI OKUYUN !! Birincisi Kemikler Şehri, ikincisi Küller Şehri. Üçüncüsü Cam Şehri denir ve benim en sevdiğim !! :) Kemikler ŞehriCassandra Clare Küller KentiCity Camı

kolanikola7a3b

Belki 3.5. 1906 Buffalo, New York merkezli, iyice araştırılmış ve yoğun bir şekilde planlanmış bir roman. Aferin biraz ağır, aferin. Buffalo hakkında hiçbir gerçek olamayacak kadar önemsiz görünüyor. Bu kitap için hedef kitle olmadığım için, muhtemelen Belfer'ın hedef okuyucularının yaptığı gibi kahramanla bağlantı kurmadım.

kolanikola7a3b

Bu roman genellikle şiir gibi lirik olarak okur, Hidier, arkadaşlık kadar yeterince Hint veya Amerikalı hissetmeme meseleleriyle uğraşan, hevesli bir fotoğrafçı olan Dimple Lala adlı güvensiz bir Hintli-Amerikalı kız hakkında karmaşık ve emici bir yaş hikayesi yazar, aile, oğlanlar bir çok kızın ilişki kurabileceği şekilde. benim en sevdiğim YA romanlarımdan biri.

kolanikola7a3b

Bu kitabı aldı, çünkü tüm zamanların en sevdiğim yazarlarından biri olan William Shakespeare'yi çevreleyen kurgusal bir gizemdi. Bu kitabın yarısını buldum. Onunla o kadar sıkıldım ki bitirmemeye karar verdim, bu da kolayca yaptığım bir şey değil. Bir kitabı bitirmekten nefret ediyorum, ama bu sadece ... kötü yazılmış. Karakterler harika bir şey değil, çoğu iman edilemez ve çok temel bir kişiliğe sahip, ortam oldukça donuk ve aptal ve genel olarak hikaye oldukça tahmin edilebilir. Kötü bir şekilde ayrıldı ve sonuç olarak zaman zaman takip etmek zor oldu. Hiç de çok iyi bir kitap değil.

kolanikola7a3b

İtiraf etmeliyim ki, beni bu kitaba çeken kapak oldu - muhteşem! Bu kitap, kadın nasıl olacağına dair genel bir bakıştan ziyade yazar Caitlin Moran'ın otobiyografisine benziyordu. Gerçekten komik anlar vardı, ama eşit derecede düz anlar da vardı. Genel olarak bu kitap eğlenceli bir ışık yürekli okumak olarak tavsiye ederim. Yazarı daha önce hiç duymamıştım ve hayat hikayesini okumaktan zevk aldım. Ama zaman zaman onun gerçekten sızlandığını düşündüm. Belki de sinirlerime dokunan yazı tarzıydı. Kitabın ilk yarısı bence en iyi bölümdü. Beni yarı yolda biraz kaybetmeye başladı ve bu yüzden kitap benim için sürükleniyor gibiydi; Sonunda bitirmek için biraz rahatladım. Kapak derecesi: 5/5 Genel değerlendirme: 3/5

kolanikola7a3b

Kitaptaki en sevdiğim çizgi - "kalbinizin durumu evinizin durumu." Bu harika komik, okunması kolay sadece 5 dakikalık bölüm kitaplarla, tüm iyi şeyleri ve küçükken nasıl döküleceğini hatırlatıyor.