stephanemor

St itibaren Verkhniy Balykley, Volgogradskaya oblast', Rusya, 404078 itibaren Verkhniy Balykley, Volgogradskaya oblast', Rusya, 404078

Okuyucu St itibaren Verkhniy Balykley, Volgogradskaya oblast', Rusya, 404078

St itibaren Verkhniy Balykley, Volgogradskaya oblast', Rusya, 404078

stephanemor

Bu eğlenceli bir dizi. Bu ciltte Yuzu, Mayasa ile nişanlandığını duyurmayı engellemeye çalışıyor. Yuzu hala Düğün Salonu'nun açılış için tüm kurulumunu yapmaya çalışıyor. Büyük açılış için Yuzu, nişan almak yerine herkesi bir düğün duyurusu ile şaşırtıyor. (Eğer hiç Tenshi Ja Nai okudum tahmin düğün için kim olduğunu tahmin)) :) EVET !! Yuzu'nun bu duyguları geri vereceği için Hassaku için hala duyguları var. Bu kitapta yaklaşıyorlar gibi görünüyor. Yuzu'lu bir adam ne yaptığını Sudachi Muroi'ye gösterir. Ve Iyo'nun Yuzu için bir tür hisleri var, ne oldukları onun için bir şey hissetmeye başlaması. Hayatında bir çok farklı adamla hangisinin nişanlanacağı ve hangisiyle gerçekten birlikte olmak istediği. Bunu öğrenmek için diziyi okumaya devam etmeyi söyleyebilirim. Ama bundan sonra sadece bir hacim daha var, o zaman Go-Comi ortadan kayboldu. Hiç öğrenecek miyim emin değilim. Başka bir şirketin bunu almasını diliyorum.

stephanemor

Read this for English class my senior year of high school and reread for freshman English at Stanford. Loved it and will watch any and all remakes of it Hollywood will put out.

stephanemor

Benioff has a great plot here and that's this book's chief strength, it's cleverness. It's a perfect example of the modern quest story, fulfilling all the typical archetypes. It reads more like a long short story than a novel, so it would be perfect for an afternoon flight or jury duty. If the story had one short-coming for me it was that the plot is relentless (which is great if you're a fan of plot-driven novels). In other words, I would have liked a little more depth to the characters. The introductory frame of the novel was promising in terms of what it suggested about the story's protagonist, but then one I got into it, I found the characters to be fairly one-dimensional (the precocious, but awkward teen hero, the able-bodied but flawed side-kick, the fiesty love interest, the Darth-Vader villian, etc. Still, an entertaining story that will probably make a good movie. Chef recommends borscht with this one.