stephanemor

St itibaren Verkhniy Balykley, Volgogradskaya oblast', Rusya, 404078 itibaren Verkhniy Balykley, Volgogradskaya oblast', Rusya, 404078

Okuyucu St itibaren Verkhniy Balykley, Volgogradskaya oblast', Rusya, 404078

St itibaren Verkhniy Balykley, Volgogradskaya oblast', Rusya, 404078

stephanemor

Bu eğlenceli bir dizi. Bu ciltte Yuzu, Mayasa ile nişanlandığını duyurmayı engellemeye çalışıyor. Yuzu hala Düğün Salonu'nun açılış için tüm kurulumunu yapmaya çalışıyor. Büyük açılış için Yuzu, nişan almak yerine herkesi bir düğün duyurusu ile şaşırtıyor. (Eğer hiç Tenshi Ja Nai okudum tahmin düğün için kim olduğunu tahmin)) :) EVET !! Yuzu'nun bu duyguları geri vereceği için Hassaku için hala duyguları var. Bu kitapta yaklaşıyorlar gibi görünüyor. Yuzu'lu bir adam ne yaptığını Sudachi Muroi'ye gösterir. Ve Iyo'nun Yuzu için bir tür hisleri var, ne oldukları onun için bir şey hissetmeye başlaması. Hayatında bir çok farklı adamla hangisinin nişanlanacağı ve hangisiyle gerçekten birlikte olmak istediği. Bunu öğrenmek için diziyi okumaya devam etmeyi söyleyebilirim. Ama bundan sonra sadece bir hacim daha var, o zaman Go-Comi ortadan kayboldu. Hiç öğrenecek miyim emin değilim. Başka bir şirketin bunu almasını diliyorum.

stephanemor

Read this for English class my senior year of high school and reread for freshman English at Stanford. Loved it and will watch any and all remakes of it Hollywood will put out.