ehllychan

Rafaella Bueno Bueno itibaren Thodakayam, Kerala 686681, Hindistan itibaren Thodakayam, Kerala 686681, Hindistan

Okuyucu Rafaella Bueno Bueno itibaren Thodakayam, Kerala 686681, Hindistan

Rafaella Bueno Bueno itibaren Thodakayam, Kerala 686681, Hindistan

ehllychan

Bu inceleme ayrıca The Good Books adlı blogumda da yayınlanmıştır. Sam ve küçük kardeşi Riddle, sürekli olarak paranoyasından uzaklaşarak kararsız suç babalarının bakımı altında yaşıyorlar. Müziğe çekilen Sam, bir gün kendisini kilisenin sırtında bulur ve Emily Bell'in anahtarsız soloları tarafından kendisine eskisinden daha fazla destek vermişti. Başlayalım: Şimdiye kadar okuyacağım en büyüleyici kitaplardan biri var. Orada olacağım tonu, bunun ne hakkında olduğunu gayet doğru bir şekilde temsil etti. Tüm bu hakikaten korkunç durumlar boyunca, rahatlık veren umutlu bir alt ton var. Umut, karakterlerin asla öz-acıya, yumuşak, genç kaliteye, nesire kadar asla “Ben orada olacağım” vaadini taşır. Sloan'ın yazma stili yedek ve güzeldir ve karakterlerin her birinin arkasındaki duyguları mükemmel bir şekilde yakalar ve üçüncü kişi anlatımını derinden kişisel seslerle çıkarır. Dedektiflerin küçük oğullarından eğitim telefon rehberlerinden ilgili ebeveynlere kadar küçük erkek çocuklara kadar bir dizi karakter, hedef kitleye göre ne kadar farklı olmalarına rağmen gerçek ve akraba yaratıldı ve üç liderimiz Sam, Emily ve Riddle eşlik etmekten zevk aldığım en tatlı karakterler arasında. Hikaye, çeşitli karakterlerde, genç yaşta olduğu gibi, genç yaşta olduğu gibi, sadece YA'ya değil, her yaştan insana hitap edecek bu yaşlanmayan kaliteye sahip olmama neden oldu. Ayrıca, beklenmedik bir şekilde, tamamen karakter odaklı bir roman yoktu. İlk sayfalarda, Emily bize kader ve ironi bükülmeleriyle olan hayranlığından bahsediyor, bir gün boyunca koşup öldüreceği gelecekteki kocası tarafından terk edilen bir yatak tarafından apartman penceresinden düşmekten kurtarılan bir kadının hikayesini detaylandırıyor. Ve daha sonra, hikaye Sınır kardeşleri, hala olasılıklar olduğunu bir dizi şaşırtıcı neredeyse imkansızlıkla izliyor ve bizi bu kadar üzücü olmasaydı komik olacak neredeyse gülünç bir şekilde dolanan bir yolculuğa çıkarıyor. Ve karakterlerin tüm kişisel yolculukları ve duygusal kargaşaları için Sloan, romanın tüm ince noktalarını iç içe geçiren, karmik dengeyi geri kazandıran ve hatta en gönülsüz okuyucuları bile aptal bırakan bir son örüyor. Koşulların, şansın ve sevginin kalbi ısıtan bir hikayesi, Ben Olacak Yeni bir favorim var ve çağdaş kurgu hayranları için okunması gerekiyor.

ehllychan

Phil, erkek kardeşinin ceketi ile bir çocuk görür ve küçük çocuğu onu çalmakla suçlar. Phil'in annesinin torununa (çocuğa) veren temizlikçi kadınına verdiği ortaya çıktı. Phil daha sonra çıldırır ve ceketin çalındığını düşündüğünü düşünür, çünkü çocuk Afrikalı-Amerikalıydı (garip olmasına rağmen, oldukça farklı bir İtalyan ceketi olduğu için yarış kartı bu durumda biraz zorlanmış gibi görünüyor). Hedeflenen yaş aralığıyla ilgili sorunları ele alıyor, ancak biraz daha karakter gelişimi istedim - Clements için beni biraz yetersiz bıraktı.

ehllychan

I am a person who likes a good story. One of the things that I like about series books is that I can follow the characters and see how their story develops. That was the nice part of this book, but here wasn't enough character development, because the mystery part got in the way. I did enjoy the mystery and thought the hiding place was very clever!