minameia

Mina Meia Meia itibaren Eldon, NB, Kanada itibaren Eldon, NB, Kanada

Okuyucu Mina Meia Meia itibaren Eldon, NB, Kanada

Mina Meia Meia itibaren Eldon, NB, Kanada

minameia

Bu kitabı sadece ikinci kez okudum ve 3 yıldızlı incelemeye sadık kalacağım. Bir sürü 'yeni' kitap sipariş etmek çok hayal kırıklığı yarattı, sadece bunu zaten okumuş olduğumu keşfetmek için! Cape yazları seviyorum. Tamam, aslında Cape'de hiç yazmadım, ama kulağa harika geliyor. Çocukken ziyaret edip kendi çocuklarımla birlikte döndüğüm eski bir aile sahil evine sahip olmak isterdim. Böyle lüksler olmadığım için, (Tamam, Rehoboth'taki plaja birkaç mil uzaklıktaki babamın evine sınırsız erişimim var, ama aynı şey değil. Plaja gitmek için arabama binmem gerekiyor. Düşünülemez.) Hayatımı ayrıcalıklarla yaşamak zorunda kalacağım. Bu aile üyelerinin bir kısmının parmaklarının ucunda ne olduğunu gerçekten takdir etmediği sadece korkunç.

minameia

oldukça iyi

minameia

Bu kitabın bir filme uyarlanması için çok heyecanlıyım! Onu sevdim!

minameia

çoğu insan bu kitabı düşündüklerinde ne düşündüğünü biliyorum. ve bunların hiçbiri doğru değil. gerçek değil. çok iyi. bu yol boyunca mücadele, pişman olmayacaksınız.

minameia

Very inspiring. I recommend reading this book at the beach on a sunny day. Bring pen and paper.

minameia

Loved this book. A great response to where we should be as a church body and as followers of Christ. So good, I read it back to back, I almost never do that...