dark_tsuki

Suzumi Tsuki Tsuki itibaren Ait Erkha, Fas itibaren Ait Erkha, Fas

Okuyucu Suzumi Tsuki Tsuki itibaren Ait Erkha, Fas

Suzumi Tsuki Tsuki itibaren Ait Erkha, Fas

dark_tsuki

Hafif saplantım, artık Harry Potter dünyasıyla ilgilenmeme rağmen, bunu okumam için beni zorladı. Masallar Dumbledore'un yorumlarıyla eşleştirilir. Yorumlar, büyücü tarih ve kültür parçalarını aktarıyor ve bu ilginç. Ama aynı zamanda Dumbledore'un mükemmel net hikayelerin ahlakını aşırı açıklamasını da içeriyorlar ve ben de bundan fazlasıyla fazlasıyla yaşadım!

dark_tsuki

Hakkında daha fazlası: Kontrolümün Ötesinde, Bir Adamın Epilepsi, Nöbet Cerrahisi ve Ötesi ile Mücadelesi, Stuart Ross McCallum Kısa bir süre önce Stuart Ross McCallum'un BEYOND MY CONTROL hakkında daha derin düşüncelerini paylaşmaya karar verdim. Daha önce, oğlumun epilepsi ile savaşı ve kişisel düşünceleri bağlamında yazmıştım. Şimdiye kadar yayınlanan en okumak inceleme olduğunu söylemek mutluyum. Ancak, yardım edemem, ancak daha fazlasını söylemem gerektiğini hissediyorum. Stuart’ın epilepsi ile savaşı gençlerde başladı. Bir zamanlar hepimiz zor olarak tanımlayabiliriz. Diğerleri gibi, diğer koşullar gibi kolayca karıştırılabilecek garip olaylarda kendini gösterdi. Stuart, kitabında bu korkunç karışıklığı, açık ve özlü bir hikayede, hayatının hikayesinde paylaşıyor. Bilim, şimdi, 23 kişiden 1'inin yaşamı boyunca nöbet ve / veya epilepsi yaşayacağını bildiriyor. Bu durum bir zamanlar inanıldığından çok daha yaygın. Gerçek şu ki, doğumdan beri onunla mücadele eden oğlumun aksine, insanların% 70'i hayatta daha sonra vurulacak. Birçoğu bariz bir tetikleyiciyi tanıyacak, diğerleri o kadar da belirgin değil. Birçok hastalık gibi, epilepsiyi fethetmek görecelidir. Nöbetleri kontrol etmek, dinamik tıbbi müdahale ile bile, bir yaşam biçimidir. Stuart hastalığın, tedavinin ve araştırmanın doğasına ışık tutar. Kendi durumu, kontrol edebilecek şeylerin kutlanmasına ve önemli olan insanlara güven verir. Stuart’ın hikayesi, kendi başına takdire şayan, güçlü ve destekleyici bir kadın, karısı Lisa'yı ortaya koyuyor. Birlikte etkili bir bağ oluştururlar. Stuart alçakgönüllü bir adam. Bu, hikayesinde açıkça görülür, bireyleri ve aileleri bilgilendirmek, eğitmek ve rahatlatmak için söylenir. Epilepsinin ailesinin ve ailesinin hayatı üzerindeki etkisini haysiyetle paylaşıyor. KONTROLÜNÜN ÖTESİNDE, bir askerin kendi hayatında epilepsiye karşı yönlendirdiği gerçek bir yolculuktur, aynı zamanda başkaları için bir savaşçıdır.

dark_tsuki

Read the older version while in High School.

dark_tsuki

The only book I've ever been able to read in the car without getting carsick. That's saying a lot. Seriously, I was completely enthralled with this book when I read it in high school. It was great, and one of these days, I need to read it again!

dark_tsuki

eh. there were moments of brilliance but I didn't love it.