chasfm4d8a

Charles Moltane Moltane itibaren Sarai, Punjab 140119, Hindistan itibaren Sarai, Punjab 140119, Hindistan

Okuyucu Charles Moltane Moltane itibaren Sarai, Punjab 140119, Hindistan

Charles Moltane Moltane itibaren Sarai, Punjab 140119, Hindistan

chasfm4d8a

Bu kitabı yeni hatırladım. Lisede okuduğum gerçeği, kitapta olması gereken bir şey değil. Birisi hapse girmiyor mu? Sonra bir UFO gelir ve dünyayı dev bir ölüm ışını ile havaya uçurur, ancak son saniyede kahramanımız bir uzay gemisine ışınlanır ve böylece galaksiler arası macera serilerine başlar? Belki başka bir şey düşünüyorum.

chasfm4d8a

Bu dizideki ilk kitap bizi kahramanımız Alexia Tarabotti ile tanıştırdı ve bazı açılardan bu kitabın ilk satırı bunun için bir spoyler çünkü Alexia'nın şimdi farklı bir soyadı var. Ama Ruhsuz'u okumaya başladığınız andan itibaren bunun olacağını tahmin etmiş olmalısınız. Ve henüz okumadıysanız, iyi, pop. Ve sonra kitaplar 2 ve 3. Sonra bu. Muhtemelen hoşuna gidecek, biliyorum. Vampirleri, kurtadamları, hayaletleri ve Victoria İngiltere'si ile bu kitap serisini gerçekten çok seviyorum. Sadece eğlenceli! Önceki kitaplar için spoyler önlenemez. Bu yüzden incelememin geri kalanına bir bağlantı bırakacağım: http: //www.susanhatedliterature.net/2 ...

chasfm4d8a

Ben sadece bunu sevdim. Oldukça yavaş başladı, ancak buna sadık kalmaya ve devam etmeye değdi. Sevgisini ve sonra boşluğunu, pişmanlığını ve acıyı ve sonuçta kurtuluş arzusunu hissettim. Harekete geçtikten sonra, hikayenin çoğu artık ona odaklanmadı. Hikaye anlatıcısının nasıl gerekli olduğunu görebiliyorum, ama yeni kahramanımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için kendimi gerçeği ve açgözlü konusunda biraz üzgün buldum. DERS'in sonu hem şok edici hem de "neden geldiğini görmedim?" ama tatsız değildi. "Yeni Anne Rice" ı isteyip istemediğim konusunda endişelendiğimi itiraf edeceğim, ama şimdi tüm şüphelerimi kaybettim. Harika ve yıkıcı ve güzel.