renan_dias

Renan Dias Dos Santos Dias Dos Santos itibaren Wróble-Wargocin, Polonya itibaren Wróble-Wargocin, Polonya

Okuyucu Renan Dias Dos Santos Dias Dos Santos itibaren Wróble-Wargocin, Polonya

Renan Dias Dos Santos Dias Dos Santos itibaren Wróble-Wargocin, Polonya

renan_dias

Babanın en sevdiği kitaplardan biri. (Sanırım annem de hoşuma gitti ...)

renan_dias

Jose Canseco'nun insanlara steroid alma konusunda "snithces" yoluna dayanamıyorum. Bunun gibi diğer oyuncular hakkında konuşmak gerçekten onun işi mi? Steroidler kesinlikle engellerinizi azaltır, ancak takım sahipleri size oynamak ve birkaç hit almak için milyonlarca dolar ödüyorsa, risk nedir? Steroid almam, çünkü hayranlarım öğrenirse, çok fazla sorun yaşayacağım. Hayranlarım bana saygılı davranmayacaktı, çünkü bir hile olduğumu varsayıyorlardı.

renan_dias

John Green kalbimi beş parçaya ayırmayı başardı ve bunların hepsi kitaplarının her birine katlandı. Yıldızlarımızdaki Hata bana tüm duyguları hissettirdi. Komik ve trajik ve güzel ve tekrar okumak için sabırsızlanıyorum.

renan_dias

Bu kitabı bitiremedim bile. İçeri girmek çok zordu, bu yüzden yere koydum.

renan_dias

katıksız saldırı.

renan_dias

İlk kez yayınlandığında tüm bu makaleleri okurdum, ama hepsi iyi ve daha fazla dipnot olmasını isterken, CK'ın kağıda koyduğu her şeyi hala yutuyorum.

renan_dias

Aslında ona birçok yıldız vermek istiyorum.

renan_dias

Son berbat! Tüm dizi öylesine eylem dolu ve sadece şaşırtıcı çevresinde o zaman bu korkunç bir suckish biten var! Hayatım resmen bitti. : * (

renan_dias

Arrrgghhhh !! Bu arsa hattı çok fazla potansiyele sahipti ve sadece iyiydi. Çok fazla eksik olduğunu ve sonun sadece kötü olduğunu hissediyorum. Sanki yazar yazmaktan yorulmuş ve bitirmeye karar vermiş gibi. Aptal.

renan_dias

Bu dizinin bir sonraki bölümünde bir Kuzey kahramanı olduğu için çok memnunum, çünkü Bayan West, İç Savaş sonrası Güney çanlarının nitwittish yorumuyla beni öldürüyor. İlk kitap Outcast, Scarlett O'Hara'nın kişilik ikizini içeriyordu ve bu kitap neredeyse aynı derecede kötüydü, ancak farklı nedenlerle. Ancak şunu söylemeliyim ki, bu diziden birini okuyacaksanız, muhtemelen en baştan başlamalısınız. Hamilton Dodge, arkadaşı Reeve'nin yerel bankayı yeniden başlatmasına yardımcı olmak için cesurca Pride County, KY'ye yürüyen eski bir Birlik teğmenidir. Her ikisi de Güney sempatizan kasabada çok sevilmiyor ve ilk kitapta Reeve neredeyse asılıyor ve Dodge bu yüzden arkadan vuruluyor. Pride County vatandaşı ve hemen hemen herkesle arkadaş olan Starla Fairfax ile tanıştığında, kardeşi Tyler yaralanmasından sorumlu grubun bir parçası olsa bile, küstah tavrı ve egzotik güzelliğiyle etkilendi. Ancak Starla, ona karşı dürüst olan bir adamla tanışmak ne kadar ferahlatıcı olursa olsun, küstah Kuzey bankacı ile hiçbir şey yapmak istemiyor. Hala bir adamın ihaneti ile başlayan bir felaketin etkileriyle uğraşıyor: hamile. Dodge bunu öğrendiğinde, çocuklarını baba edip edemeyeceğini bilmiyor ve birisinin hayatını sürdürmesini istiyor. Ve Starla da kabul ediyor, çünkü dönecek başka bir yeri yok - kesinlikle kötü babasına geri dönmüyor ve onu takip eden geçmişe geri dönemiyor. Ancak bu kolaylık evliliği, her ikisinde de çok rahatsız edici duygular ortaya çıkarmaktadır. Starla muhtemelen şimdiye kadar okuduğum en duygusal olarak işkence gören kahramanlardan biridir. Babası, kocası ve avukatı tarafından yaralandı ve şimdi arkadaşları dışında dönecek yeri olmayan yalnız bir kadın olarak sıkıştı. Bütün bunlar onu sempatik bir kahraman yapmalıydı, ama karakteri hakkında beni gerçekten rahatsız eden bazı şeyler vardı. Hikayeyi bozmak istemiyorum, ancak söylediği, yaptığı ve söylemeyi ya da yapmayı ihmal ettiği, hikayede gerçekten bir anlamı olmayan şeyler var. Kimseye gerçeğin sadece küçük bir kırıntısını bile bırakarak çok fazla acı çekmekten kaçınabilirdi, ancak bunun yerine her şeyi kendi omuzlarına alır. Dodge için her şeyden daha kötü hissettim. Tarih inanılmaz ve Bayan West, yaşam tarzlarının bölümlerini nasıl doğru bir şekilde tasvir edeceğini ve bazılarının kendi gündemlerini zorlamak için başkalarının sadakatini nasıl saptırdığını biliyor. Ama romantizm benim için düz düştü, başka şeyler de vardı. C +