fulaleo

Fulvio Obregon Obregon itibaren Rawara, Rajasthan 322025, Hindistan itibaren Rawara, Rajasthan 322025, Hindistan

Okuyucu Fulvio Obregon Obregon itibaren Rawara, Rajasthan 322025, Hindistan

Fulvio Obregon Obregon itibaren Rawara, Rajasthan 322025, Hindistan

fulaleo

Seks, genç şehvet, yalanlar, ebeveynler, erkekler, okul, akran baskısı ailesi, arkadaşlar ve sırt bıçakları Tracy Ellis hayatını anlatıyor. Onun hayatı çok karmaşık görünüyor ama bana göre bu bir genç kızın normal hayatı. Tracy gibi birçok kız var ve hayatın hepsi bu kadar artı olan kızlar var. Ben sadece normal bir gencin büyüdüğünü söylüyorum, herkes gençlik yıllarında, yolunuzu bulduğunuzda ve bir yetişkin olmak için olgunlaştığında özel bir şeyden geçer. Tacy'nin babası onu ve annesini kendisini bulup terk edip hayatın içine girip çıktıktan sonra Tracy'nin büyük bir ilişki yanlış anlaşılmasına neden olur. Ve o kadar iyi bir rol modeline bakmıyor. Oğlan söz konusu olduğunda yanlış kararlar verir. Giysileri, saçları, arkadaşları ve erkek çocuklarıyla sürekli değişiyor, ancak tutumu aynı kalıyor. Hızlı şeritte hayat buluyor, doğru yerlerde seviyor ve yanlış yerlerde seviyor. Birkaç aşk dersi öğrenir ama öğrenecek daha çok şey olduğunu da bilir. Tracy en iyi ve en güzel olmaktan ve istediği şeyi elde etmek zorunda kalır ve pes etmeyecektir. Kızlar genellikle Tracy'nin yaşadığı şeylerin çoğunu yaparlar ve bu çok daha kötü olabilir.

fulaleo

Overall a good commercial for the non-profit that sent it to me (Opportunity International, I believe). Lots of uplifting (and heart-breaking) stories of poverty and trying to break the cycle in very, very poor countries. Certainly not a great book within the overall genre (it's no Half the Sky) but still a good read.

fulaleo

Great vampire story. It kept me up late at night. After 766 pages, though, I hoped for more closure and didn't like the ending very much. As soon as I wrote the previous sentence I realized the book said #1 in the title. Sure enough, it's going to be a trilogy. I guess there will indeed be closure in a few years. . .