jfberrioss

Jean Franco Berrios Bachoir Franco Berrios Bachoir itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Jean Franco Berrios Bachoir Franco Berrios Bachoir itibaren Texas

Jean Franco Berrios Bachoir Franco Berrios Bachoir itibaren Texas

jfberrioss

Ben Stephen Baxter'ın hayranıyım. Vakum Diyagramları ve Zaman Gemileri, son on yılda en sevdiğim bilimkurgu kitaplarından ikisi (en azından okuduğum Sci Fi arasında). Ve okuduğum etli bir üçlemesine dalmayı dört gözle bekliyordum bir süre için. Bununla birlikte, bu iki roman büyüleyici bir çağdaş bilim aldı ve bunların üzerine ilginç çatışmalar ve anlatılar inşa ederken, bu kitap onların altında boğuluyor. Çoğu zaman, eylem, bir bilim insanının veya matematikçinin, Baxter'in hikayeye zorunlu olduğunu düşündüğü bazı bilimsel prensipleri veya başka bir prensibi açıklayan kahramanlardan biriyle (ne bilim adamı ne de matematikçi) bir odada durduğu bir sahnede ortaya çıkar. Ve tıpkı kahramanların, bir klişe veya başka bir şekilde, kafa karışıklıklarını ifade ettikleri gibi ("İngilizce" - "X ... anladıkları gibi davranmaya çalıştılar." - "Malenfant sinir bozucu karmaşasını kontrol altına almaya çalıştı.") Ve Yine, ben de sayfada gözlerini kısarak ve önemli prensipleri damıtmaya çalışıyordum. Her zaman bilim adamı veya matematikçi, kahramanın / benim için hayal kırıklığına neden olmak ve içlerini basitleştirmek için içlerini rahatlatabilir ... Bu tekrar tekrar sıkıldığım noktaya kadar tekrar tekrar gerçekleşir ve bu süre içinde bir süre bataklığa düştü. Çok üzücü çünkü geçen hafta sonu nihayet bitirmek için uyumlu bir çaba gösterdim ve ilk 250 sayfanın bir push-up matkap gibi olduğu son 150 kişi çok eğlenceliydi ve onlardan uçtum. Tipik Baxter tarzında, hikaye ilginç doğrudan binalardan evrenin doğası ve onun şimdiki, başlangıç ve nihai sonundaki yerimiz hakkında ne olabileceği sorularına yükseltildi. Doruğun ortasında bile, hikayedeki dullarlara ne olduğunu açıklamak için duran akıllı karakterlerin konvansiyonu durdurulan STILL vardı, ancak bu noktada eylem umursamadığım bir seviyeye ulaştı. Bunu bir noktada dayanılmaz bulduğum halde, bunun nasıl devam edebileceğine dair hiçbir fikrim olmadığı için şaşırtıcı bir şekilde hala neticelerle ilgileniyorum. İlk yarıda askerlik yapabiliyorsanız bu tereddütlü bir tavsiye alır.

jfberrioss

On yaşındaki Felix, anne ve babasının gelmediği ve onu "seyahat ederken" yerleştirdikleri yetimhaneden almadığı için sinirli. Bu yüzden onları bulmaya karar verir. Hızla "seyahat etmiyor" olabileceğini anlamaya başlar. İlk başta biraz sinir bozucu çünkü okuyucular çoğunlukla gerçekte ne olduğunu biliyorlar, bu yüzden Felix'in saflığı rahatsız edici. Fakat 10 yaşındakilerin bakış açısıyla okumaya başladığımda çok daha kolay hale geldi.

jfberrioss

Güzelce yazılmış. Ben bu ses dinledi ve asla benim arabadan çıkmak istedim ..... Ben gaz fiyatları umurumda değildi.

jfberrioss

Gramedia kitap pazarlık çadırı Sudirman, Jogja tarafından durdurulmasının sonuçları. 10 bin.

jfberrioss

Youth in Revolt is the perfect book for the teen who likes a good laugh while she/he reads. It is in the form of a journal of teenager Nick Twisp ( as you can imagine , he loathes his name). A complex teen, nick isnt like others. He's a smart "smart-ass" that lives a life of despair in the shadows of others. This all changes after he meets "Sheeni Saunders" , the supposed love of his life. he changes his ways with an alternate personality, francois, who is coincidentally sheenis idea of a perfect man; french, blue eyes, smoker, and a badass to the bone. without doubt Nicks life spins out of control and he soon sets a fire in his home town of berkeley intentionally to move with his father to ukiah, where sheeni lives. thats not even the beggining. Sex, scandal, arson, cursing, and practical jokes which are just pure evil. This is a book i just couldnt put down.

jfberrioss

I love the way the author uses words in her Charlie & Lola books. Though my husband hates reading them as he gets confused!

jfberrioss

doesn't have every version i like, but it's a great way to see many of the different ways the new testament is translated.