l_stylist

Elizabeth Ream Ream itibaren Lorne VIC 3232, Avustralya itibaren Lorne VIC 3232, Avustralya

Okuyucu Elizabeth Ream Ream itibaren Lorne VIC 3232, Avustralya

Elizabeth Ream Ream itibaren Lorne VIC 3232, Avustralya

l_stylist

Ne düşündüm? Bu kitabı açtığım zamandan, bitirdiğim zamana kadar, 36 saat sonra hiçbir şey düşünmedim. Her şeyden önce, Hemingway'i romanında karakter olarak yazmaya cesaret eden var mı? Bu cesurdu. Ama bu yazar o kadar inandırıcı bir Hemingway yarattı ki ben onun gerçek şey olduğuna inanmaktan mutluluk duydum. Roman, Hemingway'in ilk karısı Hadley açısından yazılmıştır ve enflamasyondan, güvene, sevgiye, daha derin güvene ve son olarak ve dokunaklı bir şekilde ihanete ve kırılmaya geçen bir ilişkinin gerçekçi bir resmini çizmektedir. Bu kitap çok iyi yazılmış. Tadını çıkar!

l_stylist

Rand'ın bununla bir yazar olarak büyüdüğünü söyleyebilirsiniz. Ayn Rand'ın klasik en çok satan Anthem, kabus totaliter bir geleceğin unutulmaz hikayesi ve bireysel ruhun nihai zaferi. İlk kez 1938'de yayınlanan ve genellikle Orwell'in 1984 ve Huxley'nin Cesur Yeni Dünyası ile karşılaştırıldığında, bu güzel yazılmış hikaye Rand'ın kışkırtıcı dünya görüşüne milyonlarca insanı tanıttı.

l_stylist

En sevdiğim kitap

l_stylist

A great vampire story. But, the best part of this book is the chapters that detail the disgusting lives of parasites. Want to gross someone out, just read one of those chapters. Truly, they make this book.