andrepais

Andr itibaren Islamey, Kabardino-Balkarskaya Republits, Rusya itibaren Islamey, Kabardino-Balkarskaya Republits, Rusya

Okuyucu Andr itibaren Islamey, Kabardino-Balkarskaya Republits, Rusya

Andr itibaren Islamey, Kabardino-Balkarskaya Republits, Rusya

andrepais

"Kahya" deyin ve elbette "Bay Belvedere" diyorum - yani, bundan ne bekleyeceğime dair hiçbir fikrim yoktu (arka kapak açıklaması bana devam etmek için minnetle çok az şey verdi ve ben yapmadım filmi gördüm) ve beni tamamen havaya uçurdu. Never Let Me Go'dan eksik olduğumu hissettiğim şey tamamen burada mevcuttu. Bay Stevens ve Never Let Me Go'dan Kathy H., çevreleri ve çevrelerindeki yerleri hakkında farkındalıkları (veya eksiklikleri) konusunda çok farklı değiller. Ama bir şekilde Bay Stevens'ın ne kadar insan olduğu ve bu fikre karşı nasıl savaştığı konusunda daha ikna edici ve ikna edici olduğunu hissettim (yine de, herhangi bir şey hakkında bir fikir ya da his sahibi olduğunu itiraf ederek). Bunu beklemek için en iyisi en iyisi, bu yüzden zaten söylediğimden daha fazlasını söylemeyeceğim. Hiçbir şey olmaya hazır olun, ama bu sadece fevkalade ince, güzel, mükemmelliğe oldukça yakın değilse lanet olsun.

andrepais

çok ilginç.

andrepais

Couldn't finish it. Made it with only 80 pages left. Reading time is few and far between now - not worth reading if I'm not loving it.

andrepais

The whole trade could have been cut by 2/3 and still could have told the same story. Art suffers in the end. I had high hopes.