luancampox

Luan Campos Campos itibaren Monolit, Moskovskaya oblast', Rusya, 143582 itibaren Monolit, Moskovskaya oblast', Rusya, 143582

Okuyucu Luan Campos Campos itibaren Monolit, Moskovskaya oblast', Rusya, 143582

Luan Campos Campos itibaren Monolit, Moskovskaya oblast', Rusya, 143582

luancampox

Bu kitap harika oldu zaten iki kez okumak ve im çok hareket hakkında heyecanlıyım ve yeni aya kadar sabırsızlanıyorum. Bu kitabı okuduktan sonra gerçek aşkı bulduğumu fark ettim ve parıldıyor.

luancampox

Çok sayıda hikaye dizisi ile çok eğlenceli bir kitap. Anlatıcılar çok iyi ve gerçekten hikayeyi canlandırıyorlar. Suzanne Brockmann'ın karakterlerini hayata geçirme şeklini seviyorum. Bazı güzel komik anlarla çok eğlencelidir. Özellikle Jamie ile eğlendiğini söyleyebilirsin. Harika hatlar alıyor ve onu birçok ilginç duruma sokuyor.

luancampox

Bu kitabı satın aldım çünkü son zamanlarda nohuttan hoşlandığımı keşfettim. Umut verici görünüyordu - okumayı seven bir kadın ve alçak olduğunda binges okumayı gizliyor! Bu kötü oldu. Onu okumaya devam ettim, kahramanın ne zaman sevimli olabileceğini bulmaya çalıştım. Pizza sever, kitap almaktan hoşlanır, en sevdiği dükkan bir kitap dükkanıdır. Ama hayır. Hoş olmaz. O bir züppe. Olduğu kadar zengin olmayan, kitaplarından daha farklı zevk alan, kendisi olmayan insanlara karşı önyargılı. Eşit derecede zengin ve yüksek statüdeki arkadaşları hakkında konuşuyor, ancak gerçekte gördüğü ve zaman geçirdiği arkadaşlar, daha düşük statüye sahip veya ondan daha fakir veya iyi gördüğü kitapları okumamış kişiler. Kendisiyle ilgili hiçbir mizah anlayışı yok. Diğer insanlarla alay eder, ama asla kendini eşit derecede alaycı olarak algılamaz. Kahraman, tanıdığı herkesi yargılamak için çok zaman harcıyor, ancak kendisi hakkında konuştuğunda - başarısızlıkları hakkında konuşmak da dahil - bu yargı tonu orada değil. Kendi vücudu hakkında söyleyecek kötü bir şeyi de yok. Hatta haftalarca evde saklandıktan ve pizzada yaşadıktan ve dışarı çıkmak için çok agorafobik olduktan sonra bile. Oh bekle, daha yaşlı göründüğünü hissediyor ve hatta ameliyatı bile düşünüyor. Görünüşümle ilgili diğer şeyler hakkında endişelendiğim için bu muhtemelen benimle rezonansa girmedi. Kitap kitaplardan alıntılarla doludur ve alıntıdan hangi kitabın geldiğini söyleyen küçük yıldız işaretleri ve dipnotlar vardır. Çok ağır hissetti. Ayrıca, kahramanın önyargısı ona yansıtılmış gibi hissetti - açıkçası bir kişi nohut okuyorsa, 'gerçek edebiyattan' alıntıları tanımayacaktır. Meir Shalev'in Esau kitabında daha iyi yaptığı kitaplardan alıntılar gördüm. Alıntı gelirdi ve bir ya da iki sayfa sonra geldiği kitaptan bahsedilir ya da konuşulur. Çok daha organik ve çok daha az sinir bozucu ve koruyucu oldu.

luancampox

Onun en iyisi değil; Ben kurgusal olmadığını ve bunun için üzgün bir sürpriz vardı umuyordum!

luancampox

Bu kitabı tanıdığım çoğu genç kıza tavsiye ederim. Kadın vücudu parçalarının birçok renkli fotoğrafı var ve mesele her zaman herkesin aynı görünmemesi. Ayrıca, gerçekçi tavsiyelerle çok çeşitli sağlık ve vücut sorunlarına değiniyor. Benim tek şikayetim, kızları anti-persperent kullanmaya ve bacaklarını tıraş etmeye teşvik etmesidir.

luancampox

Diğer Murakami'nin oeuvre kalitesi gerçekten el sallıyor. Neredeyse Şeffaf Mavi, umarım alt sınırdır. Sindirim seks ve uyuşturucu sahneleri ton vardı ve bazı eski kuru erik sıkışmış olduğunu sanmıyorum (tamam, belki de yaparım), ama birçoğu sadece uncalled oldu. Günlüğünüzün olukta bir resmini çizmek isterseniz sorun değil, bu iyi ... ama beni bir grup büyük (kocaman) adam tarafından kanlı bir şekilde küçük Japon kızlara maruz bırakacaksanız, lütfen hikayeyi tatmin edici bir sonuca taşıyın. Bu kitap tutarsızdı. Eğer bu kadar kısa olmasaydı, bitirmekle uğraşmazdım.

luancampox

Güzel hikaye. Düşünce için büyük gıda. Kolay okunur.

luancampox

Essential reading for pubescent girls. This book offers advice on sex, bodies, mental health, and social well being. It was an invaluable resource for me when I was a teenager.

luancampox

The last 18 seconds of your existance and she can read it. A fresh concept. Immensely readable.

luancampox

A decent addition to the Thursday Next series, without actually featuring the actual character of Thursday Next. Set (almost) entirely in the BookWorld, and following the written version of Thursday, it was an enjoyable & somewhat suspenseful romp. I missed out on actual Thursday's presence, along with the host of characters that entailed. However, many new BookWorld characters were introduced, and there were delightful cameos from other characters. A fitting addition, and one that makes me look forward to another book in the series that may feature actual Thursday.

luancampox

I just love this whole series, mainly because of the wit and sarcasm of the title character, Bartimaeus. All around, it's a well written fantasy series, and another good point is that it's only 3 books long (I hate series that go on too long).

luancampox

ahh, prairie life. I can't imagine going back and experiencing this era written about, but reading this book makes me wish I didn't take the simple things for granted.

luancampox

One of the best books I've read in a long time! "The Help" was a great story of 3 very different women whose stories all seem to meld and connect beautifully together. Hard to put down!