nayashyn

Nayashyn Maumoor Maumoor itibaren Mayesville, SC 29104, Birleşik Devletler itibaren Mayesville, SC 29104, Birleşik Devletler

Okuyucu Nayashyn Maumoor Maumoor itibaren Mayesville, SC 29104, Birleşik Devletler

Nayashyn Maumoor Maumoor itibaren Mayesville, SC 29104, Birleşik Devletler

nayashyn

Uzay Tüccarları yanlış uzunluktadır. Çok kısa veya çok uzun olduğundan emin değilim, ama yanlış uzunluk. Bu, 1950'lerin bilimkurgu romanlarının karakteristik bir kusuru, genellikle harika fikirlerle başlıyor, ancak nadiren onları ete zahmet ediyor, bunun yerine her şeyin o kadar hızlı ilerlemesini sağlamak için çılgın gerilim gerilim planlarına güveniyor, okuyucunun da endişelenecek zamanı yok akla yatkınlık veya tutarlılık hakkında. İdeal olarak, bu tür kitaplar zamanlarını alır ve daha nüanslı bir dünya inşa eder ya da sadece efemerayı terk eder ve merkezi fikir ne olursa olsun daha özlü bir görüntü sunar. Uzay Tüccarları hiçbirini yapmaz; ilginç bir öncül vardır (Satış'ın tanrı ve reklamın kral olduğu bir dünya), derinlemesine araştırıyor, ancak ne yazık ki bu keşif için araçlar karakter olmayan ve rahatsız edici bir arsa uyumu serisidir.

nayashyn

I actually really enjoyed this book. It's sort of Harry Potter meets Greek mythology. I've always been a Greek mythology fan and thought this book was a good representation. It was face-paced and a fairly quick read. I look forward to reading the others in the series.

nayashyn

Excellent! New York Times bestselling author Sarah MacLean's recommendation on the cover says it best: "The hero we all dream of." Many novels give you a view of a hero redeemed but no one has done it better than Jennifer Ashley has with Hart. Yes, he's in love and yes he's learned from his past and present experiences and that's what makes this Duke one very romantic and sexy hero. An excellent story that features plenty of Ian and his beautiful madness to keep the story flowing. Thankfully, there are more novels in the works because you almost feel sad to leave the MacKenzie's. They're just so great.

nayashyn

This great book defines gothic.