beatjean

Aleksey Lobanov Lobanov itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Aleksey Lobanov Lobanov itibaren Texas

Aleksey Lobanov Lobanov itibaren Texas

beatjean

2010 Rainbow Ödülleri Mansiyon (5 * en az 1 hakemden)

beatjean

"O Metro manyakları Alexandra" Barney "Barnaby ve NASCAR sürücüsü Sam Hooker geri döndü! Miami hala nemli oluyor. Geceler daha sıcak. Buz üzerinde bir gövde var ve bu sıcak bir adrenalin acelesinin başlangıcı. olağanüstü # 1 New York Times'ın en çok satan yazarı Janet Evanovich'in kablolu yolculuğu Hız için bir tadı ve kuralları çiğneme yeteneği olan bir kadın olan Barney, hile hakkında da çok fazla şey biliyor.İlk önce Hooker ve o satış görevlisi vardı. rakiplerinden birinin pistte iyi olmadığına ikna oldu Kanıt bulmak için meraklı olan Hooker ve Barney bir NASCAR nakliyecisini "ödünç alıyor". Görünüşe göre, nakliye aracı iki yarış arabası ve ölü bir adam taşıyor. çok sayıda büyük hırsızlık oto ve cinayet. Bu yüzden Barney, Hooker, 150 poundluk-St-Bernard-Beans adında bir demet ve Super Puro Bayanlar Felicia ve Rosa gibi vahşi bir yarışta vites değiştiriyorlar Güney Florida ve Concord, Kuzey Carolina. ays, dürüst öfke, on sekiz tekerlekli hırsızlık ve hızlı şeritte seks hakkında bilgi edinmek istedi. " Sevdim. İnanılmaz komik ve iyi planlanmış. Bu eğlenceli bir okumaydı.

beatjean

http://fourstar.ir/1388/01/18/shazdeh...

beatjean

Bu kitap harika çünkü gerçekten iyi ve mükemmel uzunluk. Daha kısa olanı, bu mükemmel uzunlukla kastettiğim şey değil, ama Heinlein hiçbir şeyi sürüklemiyor. Bir kitabı bitirdikten ve bir sonraki kitabımın hızlı bir şekilde okunmasını istedikten sonra, kaç kez okursam okuyayım bunu her zaman seçmeye hazırım. Aslında sanırım şimdi okuyacağım ...

beatjean

3,5 yıldız. Bu benim Kindle benim diş hekimi randevu beklemek için aldı kısa bir e-kitap oldu. Birkaç şey benim için biraz gerçekçi görünmese de, tatlı bir hikayeydi. Yine de kendinize karşı dürüst olma ve size yardımcı olmak için ailenize ve arkadaşlarınıza güvenme mesajını beğendim.

beatjean

Arrrgghhhh !! Bu arsa hattı çok fazla potansiyele sahipti ve sadece iyiydi. Çok fazla eksik olduğunu ve sonun sadece kötü olduğunu hissediyorum. Sanki yazar yazmaktan yorulmuş ve bitirmeye karar vermiş gibi. Aptal.

beatjean

Cops in Batman's shadow. Adequately written and drawn. But no better than a good episode of Law & Order.

beatjean

Continuing the tradition of me not realizing what I'm reading... I was halfway through this one when I noticed on the back, "A ravishing historical novel of one of China's most controversial figures--its only female emperor" Oh! She grew up in the provinces, the daughter of a merchant who was ennobled, spent some time as a nun, went to live in the palace, loved horses and was kind of a tomboy, defied the odds to remain in court through a change in emperors, the second of whom she married and through whom she was able to ascend to emperor herself. Every religion was a blade that allowed its faithful to carve up the lie that is life. I encouraged my people to choose the tool that suited them best. In my eyes, a country's enthusiasm for other customs was the mark of a great civilization that could absorb every difference... Our history, which had been related through the dynasties by Court chroniclers, was a generous source from which men could draw ideas and reflections. Our criteria for elegance became the universal points of reference for good taste. Western kings and far-eastern princes sent their scholars to our Court to study politics, justice, administration, military organization, medicine, literature, the arts, and architecture.