artofcarlos

Carlos Velasquez Velasquez itibaren Dharera, Uttar Pradesh, Hindistan itibaren Dharera, Uttar Pradesh, Hindistan

Okuyucu Carlos Velasquez Velasquez itibaren Dharera, Uttar Pradesh, Hindistan

Carlos Velasquez Velasquez itibaren Dharera, Uttar Pradesh, Hindistan

artofcarlos

im kaybeden okuyorum. donald zinkoff adında bu çocukla ilgili. birinci sınıfta. okula girrafe bir şapka getirdi. Bütün çocuklar onu ondan alıp oyun alanı etrafında koşturuyorlar.

artofcarlos

Bu kitap güzel yazılmıştı. Karakterlerin görüntüleri ve büyümesi okumak gerçekten ilginçti. Bunu söyleyeceğim, ilk başta kafa karıştırıcı, bu kitabın birçok bölümünü okumak ve yeniden okumak zorunda kaldım. Aslında, her şeyi tekrar okumam gerektiğini düşünüyorum! Yine de keyif aldım, en zor kısmı tüm karakterleri ve onların bireysel hikaye çizgilerini ilgilendiriyordu.

artofcarlos

In many ways this book was disturbing with its use of children training for war. That being said, this book is brilliant and lightyears beyond its publication date. Reading it now, it's surprising to learn that it was first published in 1985, as it reads as if it could have been published last month. In the sci fi genre, that is quite impressive. I would recommend this book to anyone of any age, as it goes far beyond its science fiction categorization. A fascinating read - I couldn't put it down.

artofcarlos

I refer to this ALL the TIME in my Intro classes.