yohanliliyani

Yohan Liliyani Liliyani itibaren Malpura, Madhya Pradesh 477445, Hindistan itibaren Malpura, Madhya Pradesh 477445, Hindistan

Okuyucu Yohan Liliyani Liliyani itibaren Malpura, Madhya Pradesh 477445, Hindistan

Yohan Liliyani Liliyani itibaren Malpura, Madhya Pradesh 477445, Hindistan

yohanliliyani

Minot'un düzyazısı, şimdiye kadar okuduğum en güzellerden bazıları ve ölmekte olan bir kadının en net anıları ve hayatımızda bizimle birlikte kalan anlar ve insanlar hakkındaki bu hikaye harika bir kalp kırıcı.

yohanliliyani

Şiddet ve ahlaksızlığın bu İncil odyssey'sinin yararlarını basit sözlerle özetlemek zordur. Birçok kişi şaheser, lirik, huzursuz ve unutulmaz gibi terimler kullanmıştır. Bunların hepsi, insan ruhunun ahlaksız çekirdeğinde meraklı ve cesur bir bakış olan McCarthy'nin kabus Western'i için geçerlidir. Düzyazı, özellikle sert güney Amerika / Meksika manzarasının canlı açıklamaları olmak üzere sıkı bir dikkat gerektirir. Bazı okuyucular bu bölümlerdeki arsa eksikliğinden rahatsız olabilirler, ancak şiirsel imgelerin sevgilileri için fevkalade güçlüdürler. Diyalog keskin ve pürüzlüdür, bu okuyucunun birden fazla kıkırdamasına neden olur. Genellikle bu bölümler eski, klasik Batı filmlerinden sahnelerin ultraviyole parodileri gibi görünüyor ve çılgın şey, asla yerinden çıkmıyorlar. Kan Meridyeni kadar korkunç ve benzersiz bir kitap söz konusu olduğunda, bu kritik analizin tamamen yararsız olduğunu hissediyorum. Bazıları sevebilir, bazıları da benzer nedenlerle nefret eder veya yanlış anlar. Herhangi bir edebiyat sever, en azından bir şans vermesini kendisine borçludur. Bu, kitabın ikinci çalışmasına dayanıyordu. Blood Meridian her okumanın daha tatlı olmasını sağlayan romanlardan biridir.

yohanliliyani

a great book to teach teens