jakep3212

Jake Patrick Patrick itibaren Khami, Madhya Pradesh, Hindistan itibaren Khami, Madhya Pradesh, Hindistan

Okuyucu Jake Patrick Patrick itibaren Khami, Madhya Pradesh, Hindistan

Jake Patrick Patrick itibaren Khami, Madhya Pradesh, Hindistan

jakep3212

** spoiler uyarısı ** Mutlu bir son için enayiyim, bu yüzden Marcus ve Jessica'nın birlikte bittiğini görmekten çok memnun oldum. Bu diziden gerçekten keyif aldım - her kitabı yuttum.

jakep3212

** spoiler uyarısı ** Bu kitabı derecelendirmek gerçekten zor. Entelektüel olarak, 5 yaşında çok iyi bir "sesi" olan iyi yazılmış bir kitap. Korkuyu sayfa 1'den kitabın sonuna kadar alamadım. Uzay kısıtlamaları düşüncesi, iğrenç kaçıran kişi, bir yaşamın icat edildiği günler. Hastaydı, tam anlamıyla midemde hasta hissetmek için çeşitli sayfaları atlamak zorunda kaldım. Dürüst olmak gerekirse ben hiç okumuştu ve asla tavsiye eder. Özellikle anneler için. Özellikle kadınlar için. Yazma seviyesi için üç puan aldım, ama gerçekten başkaları için böyle bir kitabı değerlendirebileceğinizi sanmıyorum - bana göre, özellikle herhangi bir kız annesine dehşet verici olan güzel kemikler gibi.

jakep3212

Tüm ilişkiler (ebeveyn, arkadaş, sevgili, komşu) ve birbirlerini nasıl etkilediği hakkında çok şey düşündürdü. Psiko analistin bazı teorileri ve fikirleri modası geçmiş olsa da, bazıları zamansız. En büyük çöküşlerimizden birinin narsisizm olduğu en sevdiğim teori. Kendimize ve kendimize nasıl sevimli davranabileceğimize çok fazla odaklanma eğilimimiz var, karşılığında sevgimizi nasıl vereceğimizi asla öğrenemeyiz.

jakep3212

Üç arkadaşın kederli üç öyküsü, çalışkan ve düşündürücü. Birincisi Sohrab Sepehri'nin yasında, üçüncüsü Amir Jahanbegloo'nun yasında.

jakep3212

kötü yazılmış.

jakep3212

** spoiler uyarısı ** Bu kitabı gerçekten çok sevdim. Güçlü ve duygusal ama aynı zamanda çok üzgündü. Bunu derecelendirmekte zorlanıyorum ve duygularımı kelimelere nasıl koyacağımı bilmiyorum. Diğer insanların yorumlarını okurken, bu gerçekten beni vurdu ve bu kişinin tam olarak ne hissettiğimi yazdığımı söylemeliyim. Susan yazdı: Hannah insanlara müdahale etme şansı verdiğine inanıyor olsa da, bir noktaya kadar, kimsenin onu gerçekten tanımasına gerçekten izin vermediği ve herkesin başarısızlığa uğradığı açıktır. Eski düşmanları tarafından işlenen bazı yanlışlar, belki de aşağıdaki şantajı hak edecek kadar ciddi olsa da (orijinal bantlar talimat verildiği şekilde geçmezse, ikinci bir bant seti halka serbest bırakılır), okuyucu suçluluk hisseder (alıcılardan biri olan) anlatıcı, acı, pişmanlık ve çaresizlik, okuyucunun bazı durumlarda cezanın suçtan daha kötü olup olmadığını sorgulaması gerekir. Sonunda, genç okuyucunun hepsinin büyük israfını, bir yaşamın yıkımını, geride kalan yaşamların kalıntılarını, bu koşullar altında bir zaferin çukurluğunu, etrafındaki hatayı (Hannah'nın tarafında) görmesini umuyor ve diğerlerinin yanı sıra) - ve sadece kötü adamların sonunda pahalı bir şekilde ödediği gerçeği değil, aynı zamanda iyi bir tartışma ortaya çıkabilir. Bence bu kesinlikle tekrar okumak istediğim bir kitap ve bence ses konusunda daha da iyi olabilir.

jakep3212

Genel olarak iyi bir okuma, ama ben isterdi daha koyu. Ayrıca, hikayenin tanıtıldığı birkaç konu olduğunu hissettim, ancak eksik kaldı (Edgar'ın 2 köpek bıraktığı adamla ziyaret gibi). Ayrıca Edgar'ın Badem ile yeniden bir araya gelmesini istedim. Bu gerçekleşmediğinde, kitaba olan ilgim azaldı.

jakep3212

Ganz lustig und die Spache ist auch schon. Das Ende lautet mir ganz wie ein schones neues Marchenschluss: "Wichtig ist, dass wir uberhaupt hellhorig werden fur die Winke des Lebens und dass wir aus den Anstossen, die wir empfangen, etwas Gutes erwachsen lassen.""